siedziba_starostwa ostroda_lot_copy 1

STAROSTWO POWIATOWE

W OSTRÓDZIE

MAZURY ZACHODNIE

ODKRYJ!

STATEK NA POCHYLNI

POPŁYŃ!

Aktualności

Szlachetna Paczka ze Starostwa i Policji dla Pani Henryki

W tym roku pracownicy Starostwa Powiatowego w Ostródzie wraz z Komendą Powiatową Policji wspólnie wzięli udział w inicjatywie pn. "Szlachetna Paczka". Wybraną do wsparcia osobą była Pani Henryka, mieszkająca samotnie w małym domku w niewielkiej wiosce. Przekazania tzw. "Szlachetnej Paczki", w imieniu Starosty Ostródzkiego i pracowników Starostwa Powiatowego w Ostródzie, dokonała Pani Jolanta Koszczał - Sekretarz Powiatu. Powiatowej delegacji towarzyszyli przedstawiciele Powiatowej Komendy Policji w Ostródzie, którzy także wsparli zbiórkę, a akt przekazania miał miejsce w sobotę, 8 grudnia 2018 r.

Więcej…

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

Centrum Użyteczności Publicznej w Ostródzie, w środę, 5 grudnia 2018 r., gościło wolontariuszy i opiekunów Klubów Ośmiu Młodzieżowego Wolontariatu działających w szkołach ponadgimnazjalnych Powiatu Ostródzkiego. To wydarzenie zostało zaprojektowane jako wspólnie spędzony, radosny czas, budujący więzi pomiędzy młodzieżą i opiekunami. Animatorzy prowadzący imprezę dostarczyli uczestnikom wiele możliwości i szans na wspaniałą zabawę.

Więcej…

Mikołajki w szpitalu

Mikołajki to radosny czas zwłaszcza dla najmłodszych. 6 grudnia br., Starosta Ostródzki Andrzej Wiczkowski wraz z Wicestarostą Janem Kacprzykiem oraz Januszem Bonieckim - Prezesem Zarządu PZOZ w Ostródzie S.A. pamiętali o najmłodszych pacjentach przebywających na Oddziale Dziecięcym oraz Otolaryngologicznym w ostródzkim szpitalu. Nasi włodarze złożyli wszystkim dzieciom życzenia szybkiego powrotu do zdrowia oraz podarowali upominki, które sprawiły, że na ich twarzach zagościł uśmiech i choć na chwilę zapomniały o chorobie.

Więcej…

Oświata link

Oświata Kultura i Sport

Z życia szkół i placówek
Doradztwo zawodowe
Profilaktyka szkolna
Warmińsko-Mazurskie dni rodziny
Wykaz szkół i placówek oświatowych

linkuje cały box

Rozwój lokalny

Perspektywa finansowa 2014-2020
Zrealizowane projekty 2007-2013
Dokumenty strategiczne

Strefa interesanta link

Strefa Interesanta

Powiatowy Rzecznik Konsumetów
PCPR
Powiatowy Urząd Pracy
Konsultacje Społeczne
Poradnik Interesanta

 bip logo 2

Powiat społecznościowy

Dołącz do nas i Ty!

logo ranking 2015

  zwiazek powiatow

WARMIA

zlot

szesnastka

link który linkuje cały box

Poznaj Powiat

POŁOŻENIE

Sprawdź gdzie dokładnie znajduje się nasz powiat na mapie Polski.

Komunikaty kryzysowe

No result...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. RODO Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Szanowni Państwo,
Informujemy, że Starostwo Powiatowe w Ostródzie na swoich stronach internetowych i społecznościowych oraz w drukowanych publikatorach umieszcza zdjęcia oraz materiały filmowe, dokumentujące różnego rodzaju imprezy i wydarzenia publiczne, kulturalne, sportowe, rekreacyjne, społeczne itp., dotyczące realizacji przez Powiat Ostródzki jego zadań i projektów, na których uwidaczniane są wizerunki osób uczestniczących w takich wydarzeniach.
Z uwagi na obowiązujące przepisy o ochronie danych osobowych i spoczywający na Starostwie Powiatowym w Ostródzie (jako administratorze przetwarzającym dane osobowe obejmujące wizerunek osób fizycznych) obowiązek przetwarzania takich danych osobowych zgodnie z prawem, informujemy, że przysługuje Państwu prawo zwrócenia się do administratora z żądaniem usunięcia każdego materiału, na którym został utrwalony Państwa wizerunek lub jego zmodyfikowania w kierunku uniemożliwiającym Państwa identyfikację, jeżeli nie wyrażacie Państwo zgody na jego przetwarzanie i przechowywanie. Z żądaniem takim możecie Państwo zwrócić się listownie lub drogą elektroniczną na adresy powszechnie dostępne na stronach internetowych Starostwa Powiatowego w Ostródzie.