siedziba_starostwa ostroda_lot_copy 1

STAROSTWO POWIATOWE

W OSTRÓDZIE

MAZURY ZACHODNIE

ODKRYJ!

STATEK NA POCHYLNI

POPŁYŃ!

Aktualności

Mikołajki w szpitalu

Mikołajki to radosny czas zwłaszcza dla najmłodszych. 6 grudnia br., Starosta Ostródzki Andrzej Wiczkowski wraz z Wicestarostą Janem Kacprzykiem oraz Januszem Bonieckim - Prezesem Zarządu PZOZ w Ostródzie S.A. pamiętali o najmłodszych pacjentach przebywających na Oddziale Dziecięcym oraz Otolaryngologicznym w ostródzkim szpitalu. Nasi włodarze złożyli wszystkim dzieciom życzenia szybkiego powrotu do zdrowia oraz podarowali upominki, które sprawiły, że na ich twarzach zagościł uśmiech i choć na chwilę zapomniały o chorobie.

Więcej…

Wolontariusze z Ostródy na ogólnopolskiej konferencji „Ukryte zagrożenia uzależnień”

Uczniowie-wolontariusze ostródzkiego „Staszica” oraz internatu ZSZ im. S. Petöfi uczestniczyli w weekend 30 XI - 1 XII 2018 r., w Ogólnopolskiej Konferencji Wolontariatu, odbywającej się w tym roku pod hasłem „Ukryte zagrożenia uzależnień”. Fundacja Joanny Fabisiak „Świat na TAK”, w Katolickim Centrum Kultury „Dobre Miejsce” na Warszawskich Bielanach, przygotowała dla młodzieży atrakcyjny dwudniowy program różnorodnych zajęć. ZSZ im. S. Staszica reprezentowały Klaudia Krzyżaniak, Natalia Ruść i Patrycja Pisarkiewicz a "Klub Ośmiu" z internatu ZSZ im. S. Petöfi - Aleksandra Kalecińska, Natalia Szulc, Cyprian Liński i Michał Mężydło.

Więcej…

Bezpośrednia transmisja z II sesji Rady Powiatu

Rada Powiatu w Ostródzie zbiera się na II Sesji VI kadencji 6 grudnia 2018 r. o godz. 13:00 w sali nr 220 Starostwa Powiatowego w Ostródzie przy ul. Jana III Sobieskiego 5. Na przewidywany porządek obrad, który na wniosek radnych może zostać rozszerzony, składają się m.in.:

Więcej…

Oświata link

Oświata Kultura i Sport

Z życia szkół i placówek
Doradztwo zawodowe
Profilaktyka szkolna
Warmińsko-Mazurskie dni rodziny
Wykaz szkół i placówek oświatowych

linkuje cały box

Rozwój lokalny

Perspektywa finansowa 2014-2020
Zrealizowane projekty 2007-2013
Dokumenty strategiczne

Strefa interesanta link

Strefa Interesanta

Powiatowy Rzecznik Konsumetów
PCPR
Powiatowy Urząd Pracy
Konsultacje Społeczne
Poradnik Interesanta

 bip logo 2

Powiat społecznościowy

Dołącz do nas i Ty!

logo ranking 2015

  zwiazek powiatow

WARMIA

zlot

szesnastka

link który linkuje cały box

Poznaj Powiat

POŁOŻENIE

Sprawdź gdzie dokładnie znajduje się nasz powiat na mapie Polski.

Komunikaty kryzysowe

No result...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. RODO Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Szanowni Państwo,
Informujemy, że Starostwo Powiatowe w Ostródzie na swoich stronach internetowych i społecznościowych oraz w drukowanych publikatorach umieszcza zdjęcia oraz materiały filmowe, dokumentujące różnego rodzaju imprezy i wydarzenia publiczne, kulturalne, sportowe, rekreacyjne, społeczne itp., dotyczące realizacji przez Powiat Ostródzki jego zadań i projektów, na których uwidaczniane są wizerunki osób uczestniczących w takich wydarzeniach.
Z uwagi na obowiązujące przepisy o ochronie danych osobowych i spoczywający na Starostwie Powiatowym w Ostródzie (jako administratorze przetwarzającym dane osobowe obejmujące wizerunek osób fizycznych) obowiązek przetwarzania takich danych osobowych zgodnie z prawem, informujemy, że przysługuje Państwu prawo zwrócenia się do administratora z żądaniem usunięcia każdego materiału, na którym został utrwalony Państwa wizerunek lub jego zmodyfikowania w kierunku uniemożliwiającym Państwa identyfikację, jeżeli nie wyrażacie Państwo zgody na jego przetwarzanie i przechowywanie. Z żądaniem takim możecie Państwo zwrócić się listownie lub drogą elektroniczną na adresy powszechnie dostępne na stronach internetowych Starostwa Powiatowego w Ostródzie.