sciezka2_copy statek_przy_molo_copy panorama_copy porownanie_copy

Aktualności

czadSKANSKA S.A. jako generalny wykonawca kontraktu „Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 519 na odcinku Małdyty Morąg” informuje o zamiarze wprowadzenia całkowitego zamknięcia drogi wojewódzkiej nr 519 na odcinku Małdyty – Morąg w km 26+411 – 27+500 na czas układania warstwy ścieralnej. Zaplanowany termin układania warstwy bitumicznej: 03.04.2018r. – 13.04.2018r.

frontWłaśnie po takich hasłem, w dniu dzisiejszym (15 marca br.) w Centrum Użyteczności Publicznej został zorganizowany Konkurs Piosenki Religijnej, w którym 13 zespołów z naszego województwa zaprezentowało swoje zdolności wokalne. Organizatorami wydarzenia były: Małgorzata Księżopolska, Krystyna Dziąba oraz s. Jolanta Maria Kopiczka z parafii Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Ostródzie. Uroczystego wręczenia nagród dokonali: Andrzej Wiczkowski - Starosta Ostródzki oraz Irena Rubczewska z Kuratorium w Olsztynie.

front1Przedstawiciele Powiatu Ostródzkiego, Zachodniomazurskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej (ZLOT), Zachodniomazurskiego Stowarzyszenia Przewodników, Żeglugi Ostródzko-Elbląskiej oraz lokalnej branży turystycznej współuczestniczyli w akcji promocji Polski podczas największych i najbardziej prestiżowych na świecie Międzynarodowych Targów Turystycznych ITB w Berlinie, które odbywały się w dniach 7-11 marca 2018 r. Polskie stoisko narodowe, którego byliśmy jednym z 49 podwystawców, zdobyło pierwsze miejsce w kategorii "Najlepszy wystawca z Europy".

frontDziś (13 marca br.) w Centrum Użyteczności Publicznej w Ostródzie została zorganizowana konferencja pt. „Moje zdrowie w moich rękach” podczas, której poznaliśmy Sołtyskę Roku 2017. To już trzeci, wspólnie organizowany plebiscyt przez: Radę Powiatową Warmińsko-Mazurskiej Izby Rolniczej, Gazetę Ostródzką i Morąską oraz Starostę Ostródzkiego Andrzeja Wiczkowskiego.

bez tytułuqPracownicy Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie przybliżyli uczniom z Zespołu Szkół Zawodowych im. Sandora Petöfi w Ostródzie podstawowe zasady rekrutacji do służby w Policji. Młodzież, dodatkowo mogła dowiedzieć się jak wygląda praca na stanowisku np. technik kryminalistyki lub policjant ruchu drogowego.

Oświata link

Oświata Kultura i Sport

Z życia szkół i placówek
Doradztwo zawodowe
Profilaktyka szkolna
Warmińsko-Mazurskie dni rodziny
Wykaz szkół i placówek oświatowych

linkuje cały box

Rozwój lokalny

Perspektywa finansowa 2014-2020
Zrealizowane projekty 2007-2013
Dokumenty strategiczne

Strefa interesanta link

Strefa Interesanta

Powiatowy Rzecznik Konsumetów
PCPR
Powiatowy Urząd Pracy
Konsultacje Społeczne
Poradnik Interesanta

 bip logo 2

Powiat społecznościowy

Dołącz do nas i Ty!

logo ranking 2015

  zwiazek powiatow

WARMIA

zlot

szesnastka

Podobne:

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem