sciezka2_copy statek_przy_molo_copy panorama_copy porownanie_copy

frontReprezentanci Powiatu Ostródzkiego powrócili właśnie z Międzynarodowych Targów Turystyki, Sprzętu Turystycznego i sportowego "GLOBalnie", które odbywały się w dniach od 31 marca do 02 kwietnia 2017 r., w Katowicach. Stoisko, zaprojektowane i zbudowane przez pracowników Biura Promocji Powiatu, zostało wyróżnione przez organizatorów w konkursie na najlepsze stoisko targów.

Powiat ostródzki uczestniczy w tej imprezie drugi raz prezentując walory turystyczne naszego subregionu – Mazur Zachodnich. Po raz pierwszy zaprosiliśmy na stoisko naszych czeskich partnerów z Usteckiego Kraju, by zaprezentowali swój region na Śląsku, w ramach współpracy w dziedzinie promocji turystycznej. Ustecki Kraj użycza nam swojej powierzchni wystawienniczej na targach w Dreźnie i w Pradze. Podczas targów w stolicy Śląska przedstawiciele powiatu prezentowali atrakcje Mazur Zachodnich, a wspierani byli fachowymi siłami Zachodniomazurskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej (ZLOT) z Ostródy oraz Żeglugi Ostródzko-Elbląskiej.
 
Nasze powiatowe stoisko było wyposażone, m.in., w informatory, przewodniki i mapy turystyczne zawierające wiele ofert wypoczynkowych z naszego subregionu o róznym charakterze. Tu można było zaopatrzyć się również w inne publikacje o atrakcjach regionu Warmii i Mazur oraz obejrzeć pokazy makiety pochylni Oleśnica, która jako strategiczne narzędzie promocyjne spotykała się z największą ciekawością targowej publiczności. Pracę informatorów na stoisku wspomagał także duży monitor emitujący różne filmy promocyjne z naszego powiatu i regionu, a w szczególności o Kanale Elbląskim oraz Grunwaldzie.

1
1
1
1
1
1

Informację wytworzył: Henryk Kropidłowski
Foto: Wydział Promocji, Wiesław Urbańczyk

 

Oświata link

Oświata Kultura i Sport

Z życia szkół i placówek
Doradztwo zawodowe
Profilaktyka szkolna
Warmińsko-Mazurskie dni rodziny
Wykaz szkół i placówek oświatowych

linkuje cały box

Rozwój lokalny

Perspektywa finansowa 2014-2020
Zrealizowane projekty 2007-2013
Dokumenty strategiczne

Strefa interesanta link

Strefa Interesanta

Powiatowy Rzecznik Konsumetów
PCPR
Powiatowy Urząd Pracy
Konsultacje Społeczne
Poradnik Interesanta

 bip logo 2

Powiat społecznościowy

Dołącz do nas i Ty!

logo ranking 2015

  zwiazek powiatow

WARMIA

zlot

szesnastka

Podobne:

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. RODO Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Szanowni Państwo,
Informujemy, że Starostwo Powiatowe w Ostródzie na swoich stronach internetowych i społecznościowych oraz w drukowanych publikatorach umieszcza zdjęcia oraz materiały filmowe, dokumentujące różnego rodzaju imprezy i wydarzenia publiczne, kulturalne, sportowe, rekreacyjne, społeczne itp., dotyczące realizacji przez Powiat Ostródzki jego zadań i projektów, na których uwidaczniane są wizerunki osób uczestniczących w takich wydarzeniach.
Z uwagi na obowiązujące przepisy o ochronie danych osobowych i spoczywający na Starostwie Powiatowym w Ostródzie (jako administratorze przetwarzającym dane osobowe obejmujące wizerunek osób fizycznych) obowiązek przetwarzania takich danych osobowych zgodnie z prawem, informujemy, że przysługuje Państwu prawo zwrócenia się do administratora z żądaniem usunięcia każdego materiału, na którym został utrwalony Państwa wizerunek lub jego zmodyfikowania w kierunku uniemożliwiającym Państwa identyfikację, jeżeli nie wyrażacie Państwo zgody na jego przetwarzanie i przechowywanie. Z żądaniem takim możecie Państwo zwrócić się listownie lub drogą elektroniczną na adresy powszechnie dostępne na stronach internetowych Starostwa Powiatowego w Ostródzie.