sciezka2_copy statek_przy_molo_copy panorama_copy porownanie_copy

ogólnopolski turniej wiedzy pożarniczejJakub Czarzasty z Miłomłyna, Dominika Szulc z Dąbrówna i Jan Żeberek z Ostródy zostali zwycięzcami eliminacji powiatowych XIX Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież zapobiega pożarom”. Współzawodnictwo odbywało się 7 kwietnia 2017 r., w Zespole Szkolno-Przedszkolnym im. Jana Pawła II w Miłakowie. W zmaganiach wzięło udział 43 uczniów, którzy zostali wyłonieniu w turniejach na szczeblu gminnym.

Turniej odbył się w formule testu pisemnego prowadzonego w poszczególnych kategoriach wiekowych – uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych. Część pisemna wyłoniła najlepszych uczniów, którzy zostali zakwalifikowani do ustnego sprawdzianu wiedzy. Nad prawidłowym przebiegiem eliminacji powiatowych czuwała komisja sędziowska powołana przez Komendanta Powiatowego PSP w Ostródzie. Najlepsi zawodnicy w poszczególnych grupach wiekowych stoczyli pojedynek w części ustnej, odpowiadając na pięć wylosowanych przez siebie pytań, które zadawane były przez komisję sędziowską.

W kategorii szkół podstawowych zwyciężył Jakub Czarzasty (Miłomłyn), II miejsce zajęła Julia Burczak (Samborowo) i III miejsce Mateusz Gołowicz (Morąg).

W kategorii szkół gimnazjalnych zwyciężyła Dominika Szulc (Dąbrówno), II miejsce zajął Cyprian Liński (Morąg), III miejsce zajął Jakub Krućko (Miłomłyn).

W kategorii szkół ponadgimnazjalnych zwyciężył Jan Żeberek (Ostróda), II miejsce zajęła Agnieszka Kłosowska (Ostróda), III zajął Jan Szauer (Ostróda). 

Turniej zakończyło uroczyste wręczenie dyplomów oraz nagród finalistom, które ufundował Starosta Ostródzki Andrzej Wiczkowski.

1
1
1
1
1


Autor: Grzegorz Różański
Adiustacja: H. Kropidłowski
Zdjęcia: Anna Jagosz

Oświata link

Oświata Kultura i Sport

Z życia szkół i placówek
Doradztwo zawodowe
Profilaktyka szkolna
Warmińsko-Mazurskie dni rodziny
Wykaz szkół i placówek oświatowych

linkuje cały box

Rozwój lokalny

Perspektywa finansowa 2014-2020
Zrealizowane projekty 2007-2013
Dokumenty strategiczne

Strefa interesanta link

Strefa Interesanta

Powiatowy Rzecznik Konsumetów
PCPR
Powiatowy Urząd Pracy
Konsultacje Społeczne
Poradnik Interesanta

 bip logo 2

Powiat społecznościowy

Dołącz do nas i Ty!

logo ranking 2015

  zwiazek powiatow

WARMIA

zlot

szesnastka

Podobne:

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. RODO Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Szanowni Państwo,
Informujemy, że Starostwo Powiatowe w Ostródzie na swoich stronach internetowych i społecznościowych oraz w drukowanych publikatorach umieszcza zdjęcia oraz materiały filmowe, dokumentujące różnego rodzaju imprezy i wydarzenia publiczne, kulturalne, sportowe, rekreacyjne, społeczne itp., dotyczące realizacji przez Powiat Ostródzki jego zadań i projektów, na których uwidaczniane są wizerunki osób uczestniczących w takich wydarzeniach.
Z uwagi na obowiązujące przepisy o ochronie danych osobowych i spoczywający na Starostwie Powiatowym w Ostródzie (jako administratorze przetwarzającym dane osobowe obejmujące wizerunek osób fizycznych) obowiązek przetwarzania takich danych osobowych zgodnie z prawem, informujemy, że przysługuje Państwu prawo zwrócenia się do administratora z żądaniem usunięcia każdego materiału, na którym został utrwalony Państwa wizerunek lub jego zmodyfikowania w kierunku uniemożliwiającym Państwa identyfikację, jeżeli nie wyrażacie Państwo zgody na jego przetwarzanie i przechowywanie. Z żądaniem takim możecie Państwo zwrócić się listownie lub drogą elektroniczną na adresy powszechnie dostępne na stronach internetowych Starostwa Powiatowego w Ostródzie.