sciezka2_copy statek_przy_molo_copy panorama_copy porownanie_copy

fe wiedza edukacja rozwoj rgb 1kopia fe wiedza edukacja rozwoj rgb 1Powiat Ostródzki z siedzibą w Ostródzie realizuje obecnie projekt „Budujmy swoją przyszłość! – zagraniczne staże zawodowe” finansowany w ramach projektu systemowego: „Staże zagraniczne dla uczniów i absolwentów szkół zawodowych oraz mobilność kadry kształcenia zawodowego”. 

Projekt realizowany jest ze środków PO WER na zasadach Programu Erasmus+ sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe. Koordynatorem projektu jest p. Monika Matusiak - Inspektor w Wydziale Rozwoju Lokalnego Starostwa Powiatowego w Ostródzie.

W ramach projektu rozpoczynamy nabór uczniów chętnych do wyjazdu na 3 - tygodniową praktykę zawodową w ogrodach miejskich i uniwersyteckich w Granadzie w Hiszpanii. Wyjazd planowany jest w listopadzie 2017 roku.

Uprawnionymi do udziału w projekcie są uczniowie Zespołu Szkół Rolniczych im. W. Witosa - II i III klasa - technik ogrodnik oraz uczniowie Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica i Centrum Kształcenia Ustawicznego w Ostródzie - II i III klasa - technik architektury krajobrazu.

Uczestnicy projektu zdobędą certyfikaty ukończenia kursów językowych (angielskiego i hiszpańskiego) i odbycia stażu zawodowego oraz dokument Europass Mobilność. Przed wyjazdem odbędą także przygotowanie pedagogiczne.

Ponadto będą mieli okazję poznać kulturę i obyczaje Hiszpanii podczas programu kulturalnego przygotowanego przez doświadczonego partnera projektu .

Szczegółowe informacje na temat rekrutacji w dokumentach zamieszonych poniżej:

Do Pobrania Dokumenty Rekrutacyjne:

Informator dla ucznia,
Formularz ucznia,
Oświadczenia,
Deklaracja,
Wzór Europejskiego CV,
Regulamin stażu.


Źródło informacji: Monika Matusiak

Oświata link

Oświata Kultura i Sport

Z życia szkół i placówek
Doradztwo zawodowe
Profilaktyka szkolna
Warmińsko-Mazurskie dni rodziny
Wykaz szkół i placówek oświatowych

linkuje cały box

Rozwój lokalny

Perspektywa finansowa 2014-2020
Zrealizowane projekty 2007-2013
Dokumenty strategiczne

Strefa interesanta link

Strefa Interesanta

Powiatowy Rzecznik Konsumetów
PCPR
Powiatowy Urząd Pracy
Konsultacje Społeczne
Poradnik Interesanta

 bip logo 2

Powiat społecznościowy

Dołącz do nas i Ty!

logo ranking 2015

  zwiazek powiatow

WARMIA

zlot

szesnastka

Podobne:

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. RODO Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Szanowni Państwo,
Informujemy, że Starostwo Powiatowe w Ostródzie na swoich stronach internetowych i społecznościowych oraz w drukowanych publikatorach umieszcza zdjęcia oraz materiały filmowe, dokumentujące różnego rodzaju imprezy i wydarzenia publiczne, kulturalne, sportowe, rekreacyjne, społeczne itp., dotyczące realizacji przez Powiat Ostródzki jego zadań i projektów, na których uwidaczniane są wizerunki osób uczestniczących w takich wydarzeniach.
Z uwagi na obowiązujące przepisy o ochronie danych osobowych i spoczywający na Starostwie Powiatowym w Ostródzie (jako administratorze przetwarzającym dane osobowe obejmujące wizerunek osób fizycznych) obowiązek przetwarzania takich danych osobowych zgodnie z prawem, informujemy, że przysługuje Państwu prawo zwrócenia się do administratora z żądaniem usunięcia każdego materiału, na którym został utrwalony Państwa wizerunek lub jego zmodyfikowania w kierunku uniemożliwiającym Państwa identyfikację, jeżeli nie wyrażacie Państwo zgody na jego przetwarzanie i przechowywanie. Z żądaniem takim możecie Państwo zwrócić się listownie lub drogą elektroniczną na adresy powszechnie dostępne na stronach internetowych Starostwa Powiatowego w Ostródzie.