sciezka2_copy statek_przy_molo_copy panorama_copy porownanie_copy

Monumentalne stoisko Powiatu OstródzkiegoZa nami kolejna, już druga edycja festiwalu smaków „MAZURY HoReCa”, która odbyła się w Centrum Targowo–Konferencyjnym Expo Mazury w Ostródzie w dniach 25-26 maja br. To właśnie tu osoby związane z branżą HoReCa mogły zapoznać się z szeroką ofertą asortymentu i produktów niezbędnych do funkcjonowania hoteli, restauracji czy firm cateringowych. Swoją obecność na targach zaznaczył również Powiat Ostródzki prezentując na swoim stoisku ofertę turystyczną Mazur Zachodnich i Żeglugi Ostródzko-Elbląskiej a także swoich czeskich partnerów z regionu Usti nad Łabą i magazynu turystycznego Travel Profi. Nieodłącznym atrybutem stoiska była makieta pochylni Oleśnica.

Na stoiskach, poza sprzętem i akcesoriami hotelarsko-gastronomicznymi, prezentowana była kuchnia tradycyjna, regionalna, a także wyroby lokalnych producentów żywności. W tej edycji, podobnie jak rok temu, uczestnicy mogli również obserwować zmagania profesjonalnych kucharzy i cukierników oraz uczniów szkół o profilu gastronomicznym w konkursach kulinarnych. Wydarzeniu towarzyszył bogaty program prelekcji i szkoleń prowadzonych przez czołowych przedstawicieli branży hotelarskiej i gastronomicznej.

Wśród tegorocznych partnerów znalazły się takie firmy jak: Żywiec Zdrój, Sokołów czy Iławskie Stowarzyszenie Producentów Gęsi a patronatem honorowym nad imprezą objęli: Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego Gustaw Marek Brzezin, a także Starosta Ostródzki Andrzej Wiczkowski.

1
1
1
1
1
1
1

Autor informacji: Ł. Lamcho

Adiustacja: H. Kropidłowski

Autor zdjeć: G. Turski

Oświata link

Oświata Kultura i Sport

Z życia szkół i placówek
Doradztwo zawodowe
Profilaktyka szkolna
Warmińsko-Mazurskie dni rodziny
Wykaz szkół i placówek oświatowych

linkuje cały box

Rozwój lokalny

Perspektywa finansowa 2014-2020
Zrealizowane projekty 2007-2013
Dokumenty strategiczne

Strefa interesanta link

Strefa Interesanta

Powiatowy Rzecznik Konsumetów
PCPR
Powiatowy Urząd Pracy
Konsultacje Społeczne
Poradnik Interesanta

 bip logo 2

Powiat społecznościowy

Dołącz do nas i Ty!

logo ranking 2015

  zwiazek powiatow

WARMIA

zlot

szesnastka

Podobne:

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. RODO Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Szanowni Państwo,
Informujemy, że Starostwo Powiatowe w Ostródzie na swoich stronach internetowych i społecznościowych oraz w drukowanych publikatorach umieszcza zdjęcia oraz materiały filmowe, dokumentujące różnego rodzaju imprezy i wydarzenia publiczne, kulturalne, sportowe, rekreacyjne, społeczne itp., dotyczące realizacji przez Powiat Ostródzki jego zadań i projektów, na których uwidaczniane są wizerunki osób uczestniczących w takich wydarzeniach.
Z uwagi na obowiązujące przepisy o ochronie danych osobowych i spoczywający na Starostwie Powiatowym w Ostródzie (jako administratorze przetwarzającym dane osobowe obejmujące wizerunek osób fizycznych) obowiązek przetwarzania takich danych osobowych zgodnie z prawem, informujemy, że przysługuje Państwu prawo zwrócenia się do administratora z żądaniem usunięcia każdego materiału, na którym został utrwalony Państwa wizerunek lub jego zmodyfikowania w kierunku uniemożliwiającym Państwa identyfikację, jeżeli nie wyrażacie Państwo zgody na jego przetwarzanie i przechowywanie. Z żądaniem takim możecie Państwo zwrócić się listownie lub drogą elektroniczną na adresy powszechnie dostępne na stronach internetowych Starostwa Powiatowego w Ostródzie.