banner rpo mazury www 800x500 3 konkurs3Tematyka zdjęć jest dowolna. Może nią być np.: przyroda, krajobraz, architektura, infrastruktura, kultura. Spośród nadesłanych fotografii w wymaganym terminie komisja konkursowa wybierze najciekawsze. Wybrane fotografie konkursowe zostaną opublikowane na naszym fanpage’u „Warmia i Mazury – moje miejsce (https://www.facebook.com/RPO.Warmia.Mazury/), gdzie będzie można na nie głosować, klikając „Lubię to!”. Autorzy trzech zdjęć, które otrzymają największą liczbę głosów wygrywają! Głosowanie trwa do 5 czerwca 2017 roku.

Oto 4 kroki do zwycięstwa!
  1. Zrób „selfie” na tle inwestycji dofinansowanej ze środków unijnych w województwie warmińsko-mazurskim.
  2. Na zdjęciu zamieść hasło „Fundusze Europejskie – lubię to!”.
  3. Wypełnij formularz zgłoszeniowy.
  4. Zdjęcie wraz ze zgłoszeniem wyślij na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 26 maja 2017 roku.

Nagrody:
1 miejsce – 1000 zł