sciezka2_copy statek_przy_molo_copy panorama_copy porownanie_copy

zdobywczyni grand prixZa nami VIII Wojewódzki Festiwal Piosenki „Śpiewać każdy może”. Kolejny raz niepełnosprawni wychowankowie ze Specjalnych Ośrodków Szkolno - Wychowawczych województwa Warmińsko – Mazurskiego mogli zaprezentować swoje talenty wokalne na scenie sali reprezentacyjnej ostródzkiego zamku. W czasie festiwalu, który odbył się 26 kwietnia 2017 gościliśmy 18 wykonawców z ośrodków w Szymanowie, Szczytnie, Iławie, Nidzicy i Ostródzie.

Jak co roku festiwal miał swój wyjątkowy, niepowtarzalny klimat. Występy młodych artystów dostarczyły licznie zgromadzonej publiczności niezapomnianych doznań i wzruszeń.
 
Nagrodę główną oraz puchar Grand Prix ufundowany przez Starostę Powiatu Ostródzkiego otrzymała Kamila Czarnecka z ZPSW w Iławie. Jury przyznało także I, II i III miejsce oraz 5 wyróżnień. Zdobywcą I miejsca został Seweryn Mróz z ZPSWR w Ostródzie, II miejsce otrzymał zespół „Chłopaki w krawatach” z ZPSWR w Ostródzie, III – Natalia Dąbrowska z SOSW w Nidzicy.
 
W przerwie, przewidzianej na obrady jury, zaprezentowała się młodzież zespołu wokalno-tanecznego „Alternatywni” z Gimnazjum nr 2 w Ostródzie.
 
Dziękujemy wszystkim za udział i już dziś czekamy na kolejny festiwal.

1
1
1
1
1

Tekst i zdjęcia Edyta Palczewska

Oświata link

Oświata Kultura i Sport

Z życia szkół i placówek
Doradztwo zawodowe
Profilaktyka szkolna
Warmińsko-Mazurskie dni rodziny
Wykaz szkół i placówek oświatowych

linkuje cały box

Rozwój lokalny

Perspektywa finansowa 2014-2020
Zrealizowane projekty 2007-2013
Dokumenty strategiczne

Strefa interesanta link

Strefa Interesanta

Powiatowy Rzecznik Konsumetów
PCPR
Powiatowy Urząd Pracy
Konsultacje Społeczne
Poradnik Interesanta

 bip logo 2

Powiat społecznościowy

Dołącz do nas i Ty!

logo ranking 2015

  zwiazek powiatow

WARMIA

zlot

szesnastka

Podobne:

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. RODO Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Szanowni Państwo,
Informujemy, że Starostwo Powiatowe w Ostródzie na swoich stronach internetowych i społecznościowych oraz w drukowanych publikatorach umieszcza zdjęcia oraz materiały filmowe, dokumentujące różnego rodzaju imprezy i wydarzenia publiczne, kulturalne, sportowe, rekreacyjne, społeczne itp., dotyczące realizacji przez Powiat Ostródzki jego zadań i projektów, na których uwidaczniane są wizerunki osób uczestniczących w takich wydarzeniach.
Z uwagi na obowiązujące przepisy o ochronie danych osobowych i spoczywający na Starostwie Powiatowym w Ostródzie (jako administratorze przetwarzającym dane osobowe obejmujące wizerunek osób fizycznych) obowiązek przetwarzania takich danych osobowych zgodnie z prawem, informujemy, że przysługuje Państwu prawo zwrócenia się do administratora z żądaniem usunięcia każdego materiału, na którym został utrwalony Państwa wizerunek lub jego zmodyfikowania w kierunku uniemożliwiającym Państwa identyfikację, jeżeli nie wyrażacie Państwo zgody na jego przetwarzanie i przechowywanie. Z żądaniem takim możecie Państwo zwrócić się listownie lub drogą elektroniczną na adresy powszechnie dostępne na stronach internetowych Starostwa Powiatowego w Ostródzie.