sciezka2_copy statek_przy_molo_copy panorama_copy porownanie_copy

justyna wrótna na koniu blaszka zwyciężczyni konkursu klasy p o puchar starosty ostródzkiegoDrugie w historii otwarte regionalne zawody jeździeckie w skokach przez przeszkody odbyły się 13 maja na terenie Ośrodka Jeździeckiego w Pacółtowie (Gmina Grunwald). Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli - Starosta Ostródzki oraz Wójt Gminy Grunwald, którzy od pierwszej edycji zawodów wspierają Ośrodek Jeździecki w Pacółtowie.

W ramach rywalizacji odbyło się 5 konkursów, o zróżnicowanym poziomie trudności, a w szranki stanęło aż siedemdziesiąt koni. Tegoroczna edycja zgromadziła liczne grono jeźdźców z regionu Warmii i Mazur. Jak zawsze podstawową zasadą było ukończenie parkuru bez błędów, w wyznaczonej normie czasu. Na najlepszych czekały nagrody pieniężne, kotyliony oraz puchary, ufundowane przez lokalne władze.

Majowe zawody to inauguracja sezonu jeździeckiego w Pacółtowie, a już 17 czerwca zostaną rozegrane kolejne zawody regionalne w skokach przez przeszkody, na które w imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy.
 
 
1
1
1
 
źródło informacji: Katarzyna Schillak - Ośrodek Jeździecki Pałac Pacółtowo
autor zdjęć: Katarzyna Schillak - Ośrodek Jeździecki Pałac Pacółtowo
adjustacja: H Kropidłowski
 

Oświata link

Oświata Kultura i Sport

Z życia szkół i placówek
Doradztwo zawodowe
Profilaktyka szkolna
Warmińsko-Mazurskie dni rodziny
Wykaz szkół i placówek oświatowych

linkuje cały box

Rozwój lokalny

Perspektywa finansowa 2014-2020
Zrealizowane projekty 2007-2013
Dokumenty strategiczne

Strefa interesanta link

Strefa Interesanta

Powiatowy Rzecznik Konsumetów
PCPR
Powiatowy Urząd Pracy
Konsultacje Społeczne
Poradnik Interesanta

 bip logo 2

Powiat społecznościowy

Dołącz do nas i Ty!

logo ranking 2015

  zwiazek powiatow

WARMIA

zlot

szesnastka

Podobne:

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. RODO Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Szanowni Państwo,
Informujemy, że Starostwo Powiatowe w Ostródzie na swoich stronach internetowych i społecznościowych oraz w drukowanych publikatorach umieszcza zdjęcia oraz materiały filmowe, dokumentujące różnego rodzaju imprezy i wydarzenia publiczne, kulturalne, sportowe, rekreacyjne, społeczne itp., dotyczące realizacji przez Powiat Ostródzki jego zadań i projektów, na których uwidaczniane są wizerunki osób uczestniczących w takich wydarzeniach.
Z uwagi na obowiązujące przepisy o ochronie danych osobowych i spoczywający na Starostwie Powiatowym w Ostródzie (jako administratorze przetwarzającym dane osobowe obejmujące wizerunek osób fizycznych) obowiązek przetwarzania takich danych osobowych zgodnie z prawem, informujemy, że przysługuje Państwu prawo zwrócenia się do administratora z żądaniem usunięcia każdego materiału, na którym został utrwalony Państwa wizerunek lub jego zmodyfikowania w kierunku uniemożliwiającym Państwa identyfikację, jeżeli nie wyrażacie Państwo zgody na jego przetwarzanie i przechowywanie. Z żądaniem takim możecie Państwo zwrócić się listownie lub drogą elektroniczną na adresy powszechnie dostępne na stronach internetowych Starostwa Powiatowego w Ostródzie.