sciezka2_copy statek_przy_molo_copy panorama_copy porownanie_copy

Skrzyżowanie ulic 11 Listopada i PieniężnegoWe wtorek 1 sierpnia ruszą prace związane z budową ronda na skrzyżowaniu ulic 11 Listopada i Pieniężnego w Ostródzie. Będą utrudnienia w ruchu. Od dnia rozpoczęcia robót zostanie wprowadzony objazd zgodnie z zatwierdzonym projektem organizacji ruchu. W związku z tym wystąpią lokalne utrudnienia w ruchu. Projekt jest realizowany dzięki dotacjom na drogi powiatowe z „Programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016-2019”.

Inwestycja jest realizowana w partnerstwie z miastem Ostróda. W przeprowadzonym przetargu na przebudowę skrzyżowania w Ostródzie (droga powiatowa Nr 3032N) wybrano ofertę Przedsiębiorstwa Drogowo-Budowlanego z Brodnicy, które wykona tę modernizację za kwotę ok. 3,2 mln. zł. Gruntowna przebudowa skrzyżowania ma usprawnić ruch w tej części miasta. Przewidywany termin zakończenia prac to 30 września br.
 
Źródło informacji: ostroda.wm.pl
 

Oświata link

Oświata Kultura i Sport

Z życia szkół i placówek
Doradztwo zawodowe
Profilaktyka szkolna
Warmińsko-Mazurskie dni rodziny
Wykaz szkół i placówek oświatowych

linkuje cały box

Rozwój lokalny

Perspektywa finansowa 2014-2020
Zrealizowane projekty 2007-2013
Dokumenty strategiczne

Strefa interesanta link

Strefa Interesanta

Powiatowy Rzecznik Konsumetów
PCPR
Powiatowy Urząd Pracy
Konsultacje Społeczne
Poradnik Interesanta

 bip logo 2

Powiat społecznościowy

Dołącz do nas i Ty!

logo ranking 2015

  zwiazek powiatow

WARMIA

zlot

szesnastka

Podobne:

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. RODO Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Szanowni Państwo,
Informujemy, że Starostwo Powiatowe w Ostródzie na swoich stronach internetowych i społecznościowych oraz w drukowanych publikatorach umieszcza zdjęcia oraz materiały filmowe, dokumentujące różnego rodzaju imprezy i wydarzenia publiczne, kulturalne, sportowe, rekreacyjne, społeczne itp., dotyczące realizacji przez Powiat Ostródzki jego zadań i projektów, na których uwidaczniane są wizerunki osób uczestniczących w takich wydarzeniach.
Z uwagi na obowiązujące przepisy o ochronie danych osobowych i spoczywający na Starostwie Powiatowym w Ostródzie (jako administratorze przetwarzającym dane osobowe obejmujące wizerunek osób fizycznych) obowiązek przetwarzania takich danych osobowych zgodnie z prawem, informujemy, że przysługuje Państwu prawo zwrócenia się do administratora z żądaniem usunięcia każdego materiału, na którym został utrwalony Państwa wizerunek lub jego zmodyfikowania w kierunku uniemożliwiającym Państwa identyfikację, jeżeli nie wyrażacie Państwo zgody na jego przetwarzanie i przechowywanie. Z żądaniem takim możecie Państwo zwrócić się listownie lub drogą elektroniczną na adresy powszechnie dostępne na stronach internetowych Starostwa Powiatowego w Ostródzie.