sciezka2_copy statek_przy_molo_copy panorama_copy porownanie_copy

Uwaga Objazd!SKANSKA S.A. jako generalny wykonawca kontraktu „Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 519 na odcinku Małdyty Morąg” informuje o przedłużeniu się terminu zamknięcia odcinka drogi i objazdu do 30.09.2017r. zgodnie z zatwierdzoną i uzgodnioną tymczasową organizacją ruchu pismo nr RDW-E-EM/5302/ot/56/2180/2016 z dnia 28.11.2016r. na czas przebudowy mostu nad Kanałem Elbląskim w km 27+061. Obowiązuje objazd ul. Słoneczną w Małdytach.

 

Planowany wcześniej czas zamknięcia drogi wojewódzkiej przedłużył się ze względu na niezgodność dotyczącą stanu istniejącego mostu w Wilamowie a inwentaryzacją obiektu przedstawioną w dokumentacji projektowej, oczekiwaniem na rysunki zamienne , dostosowaniem materiałów do projektu zamiennego i powtórną mobilizacją.

Źróło Informacji: Mariola Figurska
Inżynier Budowy
Skanska S.A.
Oddział Budownictwa Inżynieryjnego w Olsztynie

Filia w Iławie
www.skanska.pl
14-200 Iława , Polska
ul. Lubawska 3

 

Oświata link

Oświata Kultura i Sport

Z życia szkół i placówek
Doradztwo zawodowe
Profilaktyka szkolna
Warmińsko-Mazurskie dni rodziny
Wykaz szkół i placówek oświatowych

linkuje cały box

Rozwój lokalny

Perspektywa finansowa 2014-2020
Zrealizowane projekty 2007-2013
Dokumenty strategiczne

Strefa interesanta link

Strefa Interesanta

Powiatowy Rzecznik Konsumetów
PCPR
Powiatowy Urząd Pracy
Konsultacje Społeczne
Poradnik Interesanta

 bip logo 2

Powiat społecznościowy

Dołącz do nas i Ty!

logo ranking 2015

  zwiazek powiatow

WARMIA

zlot

szesnastka

Podobne:

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. RODO Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Szanowni Państwo,
Informujemy, że Starostwo Powiatowe w Ostródzie na swoich stronach internetowych i społecznościowych oraz w drukowanych publikatorach umieszcza zdjęcia oraz materiały filmowe, dokumentujące różnego rodzaju imprezy i wydarzenia publiczne, kulturalne, sportowe, rekreacyjne, społeczne itp., dotyczące realizacji przez Powiat Ostródzki jego zadań i projektów, na których uwidaczniane są wizerunki osób uczestniczących w takich wydarzeniach.
Z uwagi na obowiązujące przepisy o ochronie danych osobowych i spoczywający na Starostwie Powiatowym w Ostródzie (jako administratorze przetwarzającym dane osobowe obejmujące wizerunek osób fizycznych) obowiązek przetwarzania takich danych osobowych zgodnie z prawem, informujemy, że przysługuje Państwu prawo zwrócenia się do administratora z żądaniem usunięcia każdego materiału, na którym został utrwalony Państwa wizerunek lub jego zmodyfikowania w kierunku uniemożliwiającym Państwa identyfikację, jeżeli nie wyrażacie Państwo zgody na jego przetwarzanie i przechowywanie. Z żądaniem takim możecie Państwo zwrócić się listownie lub drogą elektroniczną na adresy powszechnie dostępne na stronach internetowych Starostwa Powiatowego w Ostródzie.