sciezka2_copy statek_przy_molo_copy panorama_copy porownanie_copy

Starosta Ostródzki Andrzej Wiczkowski podczas pierwszej edycji Kampanii Zdrowe LatoStarosta Ostródzki oraz Powiatowy Zespół Opieki Zdrowotnej w Ostródzie zapraszają na kolejną edycję piątkowych letnich spotkań podczas Kampanii „Zdrowe lato”. Kampania obejmuje cykl profilaktycznych akcji plenerowych. Pierwsze spotkanie, ze względu na aurę, odbyło się w budynku Centrum Użyteczności Publicznej. Pierwszej edycji wydarzenia przyświecało hasło "Zdrowie jest najważniejsze". Druga edycja odbywała się na bulwarze nad Jeziorem Drwęckim przy Amfiteatrze. Trzecia edycja umiejscowiona była na placu przed budynkiem Starostwa Powiatowego w Ostródzie a czwarta wróciła nad jezioro. Osoby, które przybyły, mogły wykonać podstawowe badania takie jak: badanie zawartości cukru we krwi, ciśnienie, BMI oraz dowiedzieć się, jakie jest dzienne zapotrzebowanie na kcal.

Poza tym można było posilić się przygotowanym ciastem, owocami a dla najmłodszych uczestników wydarzenia, którzy przybywali bardzo licznie, organizatorzy przygotowali szereg atrakcji. Największe zainteresowanie dzieci skupiło się wokół konkursów edukacyjnych oraz malowania twarzy.
 
Najbliższe spotkanie w ramach Kampanii "Zdrowe Lato" któremu patronuje Burmistrz Miasta Ostródy oraz Wójt Gminy Ostróda odbędzie się w piątek 4 sierpnia w godzinach 14:00-17:00 na bulwarze nad jeziorem Drwęckim. Na spotkanie "Pierwsza Pomoc" organizatorzy i patroni serdecznie zapraszają mieszkańców powiatu oraz przybyłych w nasze urokliwe strony turystów i gości.
 
1
1
1
1
1
1
1
1
1

Oświata link

Oświata Kultura i Sport

Z życia szkół i placówek
Doradztwo zawodowe
Profilaktyka szkolna
Warmińsko-Mazurskie dni rodziny
Wykaz szkół i placówek oświatowych

linkuje cały box

Rozwój lokalny

Perspektywa finansowa 2014-2020
Zrealizowane projekty 2007-2013
Dokumenty strategiczne

Strefa interesanta link

Strefa Interesanta

Powiatowy Rzecznik Konsumetów
PCPR
Powiatowy Urząd Pracy
Konsultacje Społeczne
Poradnik Interesanta

 bip logo 2

Powiat społecznościowy

Dołącz do nas i Ty!

logo ranking 2015

  zwiazek powiatow

WARMIA

zlot

szesnastka

Podobne:

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. RODO Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Szanowni Państwo,
Informujemy, że Starostwo Powiatowe w Ostródzie na swoich stronach internetowych i społecznościowych oraz w drukowanych publikatorach umieszcza zdjęcia oraz materiały filmowe, dokumentujące różnego rodzaju imprezy i wydarzenia publiczne, kulturalne, sportowe, rekreacyjne, społeczne itp., dotyczące realizacji przez Powiat Ostródzki jego zadań i projektów, na których uwidaczniane są wizerunki osób uczestniczących w takich wydarzeniach.
Z uwagi na obowiązujące przepisy o ochronie danych osobowych i spoczywający na Starostwie Powiatowym w Ostródzie (jako administratorze przetwarzającym dane osobowe obejmujące wizerunek osób fizycznych) obowiązek przetwarzania takich danych osobowych zgodnie z prawem, informujemy, że przysługuje Państwu prawo zwrócenia się do administratora z żądaniem usunięcia każdego materiału, na którym został utrwalony Państwa wizerunek lub jego zmodyfikowania w kierunku uniemożliwiającym Państwa identyfikację, jeżeli nie wyrażacie Państwo zgody na jego przetwarzanie i przechowywanie. Z żądaniem takim możecie Państwo zwrócić się listownie lub drogą elektroniczną na adresy powszechnie dostępne na stronach internetowych Starostwa Powiatowego w Ostródzie.