sciezka2_copy statek_przy_molo_copy panorama_copy porownanie_copy

kadra sosw w szymanowie na wizycie studyjnej w szkole integracyjnejW związku z realizacją projektu pn. „Wizyta studyjna w Hiszpanii szansą na podniesienie kompetencji zawodowych nauczycieli” 11-osobowa grupa nauczycieli ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Miłakowie oraz 12 – osobowa grupa nauczycieli ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Szymanowie przebywała na wizycie studyjnej w Hiszpanii.

 
 
 
Grupa z SOSW Miłakowo odbywała wizyty techniczne w Walencji w terminie 17-23.09.2017 r. natomiast Grupa z SOSW Szymanowo w Granadzie w terminie 1- 7.10.2017 r. Były to wyjazdy związane z pracą zawodową nauczycieli kształcenia specjalnego, pracujących bezpośrednio z młodzieżą zagrożoną wykluczeniem społecznym. Realizacja partnerskiego projektu mobilności ponadnarodowej, pozwoliła zwiększyć kompetencje zawodowe i kluczowe nauczycieli zatrudnionych w placówkach oraz umożliwiła wymianę doświadczeń zawodowych naszej kadry z kadrą hiszpańską. Podczas wyjazdu uczestnicy korzystali z usług tłumacza z j. hiszpańskiego co pozwoliło uzyskać szerszy zakres wiedzy. Partnerem Powiatu ostródzkiego w projekcie jest hiszpańska firma Mobility Projects.
(www.mobilityprojects.com)

Przed nami wyjazd 3 grupy w ramach projektu w terminie 22-28.10.2017 r. do Granady wyjedzie 14 –osobowa grupa kadry z Zespołu Placówek Szkolno -Wychowawczo-Rewalidacyjnych w Ostródzie. W projekcie weźmie udział łącznie 37 pracowników merytorycznych placówek świadczących kształcenie specjalne, dla których Powiat Ostródzki stanowi organ prowadzący. Jest to pierwszy tak kompleksowy projekt pomagający kadrze poszerzyć swoje kompetencje zawodowe realizowany przez Powiat.
 
Opracowała: Monika Matusiak – Zastępca Koordynatora Projektu

1
1
 
fe wiedza edukacja rozwoj rgb 1

Oświata link

Oświata Kultura i Sport

Z życia szkół i placówek
Doradztwo zawodowe
Profilaktyka szkolna
Warmińsko-Mazurskie dni rodziny
Wykaz szkół i placówek oświatowych

linkuje cały box

Rozwój lokalny

Perspektywa finansowa 2014-2020
Zrealizowane projekty 2007-2013
Dokumenty strategiczne

Strefa interesanta link

Strefa Interesanta

Powiatowy Rzecznik Konsumetów
PCPR
Powiatowy Urząd Pracy
Konsultacje Społeczne
Poradnik Interesanta

 bip logo 2

Powiat społecznościowy

Dołącz do nas i Ty!

logo ranking 2015

  zwiazek powiatow

WARMIA

zlot

szesnastka

Podobne:

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. RODO Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Szanowni Państwo,
Informujemy, że Starostwo Powiatowe w Ostródzie na swoich stronach internetowych i społecznościowych oraz w drukowanych publikatorach umieszcza zdjęcia oraz materiały filmowe, dokumentujące różnego rodzaju imprezy i wydarzenia publiczne, kulturalne, sportowe, rekreacyjne, społeczne itp., dotyczące realizacji przez Powiat Ostródzki jego zadań i projektów, na których uwidaczniane są wizerunki osób uczestniczących w takich wydarzeniach.
Z uwagi na obowiązujące przepisy o ochronie danych osobowych i spoczywający na Starostwie Powiatowym w Ostródzie (jako administratorze przetwarzającym dane osobowe obejmujące wizerunek osób fizycznych) obowiązek przetwarzania takich danych osobowych zgodnie z prawem, informujemy, że przysługuje Państwu prawo zwrócenia się do administratora z żądaniem usunięcia każdego materiału, na którym został utrwalony Państwa wizerunek lub jego zmodyfikowania w kierunku uniemożliwiającym Państwa identyfikację, jeżeli nie wyrażacie Państwo zgody na jego przetwarzanie i przechowywanie. Z żądaniem takim możecie Państwo zwrócić się listownie lub drogą elektroniczną na adresy powszechnie dostępne na stronach internetowych Starostwa Powiatowego w Ostródzie.