sciezka2_copy statek_przy_molo_copy panorama_copy porownanie_copy

wystąpienie starosty ostródzkiegoPowiatowa uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyła się w czwartek, 12 października 2017 r., w Centrum Użyteczności Publicznej w Ostródzie. Obchody stały się okazją do wyróżnienia nagrodami dyrektorów i nauczycieli oraz najzdolniejszych uczniów szkół i placówek oświatowych, którzy w roku szkolnym 2016/2017 uzyskali wysokie wyniki w pracy pedagogicznej i uczniowskiej lub wyróżnili się szczególnymi osiągnięciami we współzawodnictwie sportowym. Dyplom gratulacyjny z rąk Starosty Ostródzkiego odebrali przedstawiciele wyróżnionych stypendystów z poszczególnych szkół i placówek. Łącznie doceniono i wyróżniono 100 uczniów.

Nagrody Starosty Ostródzkiego otrzymało 18 dyrektorów i nauczycieli, zatrudnionych w szkołach i placówkach oświatowych naszego powiatu. To wyróżnienie za szczególne osiągnięcia dydaktyczno – wychowawcze oraz aktywną pracę na rzecz społeczności szkolnej otrzymali:
1. Anna Dmitruk
2. Henryk Rybacki
3. Tomasz Brzeski
4. Beata Katarzyna Wietek
5. Małgorzata Kierozalska
6. Kamil Ruciński
7. Mirosława Wiśniewska
8. Małgorzata Niżnik
9. Ryszard Turczyński
11. Dorota Pietkiewicz
12. Zbigniew Bielewicz
13. Urszula Siudak
14. Agnieszka Rutkowska
15. Grażyna Jędraszko
16. Katarzyna Błaszkiewicz
17. Agata Banach-Pająk
18. Joanna Szulim
19. Henryka Lech
 
Część oficjalną zakończono występami artystycznymi przygotowanymi przez uczniów Zespołu Szkół Zawodowych im. Sandora Petӧfi w Ostródzie oraz Chór Liceum Ogólnokształcącego Nr I im. Jana Bażyńskiego w Ostródzie.
 
1
1
1
1
1
1
 
Tekst: A. Żebrowska
Adjustacja: H. Kropidłowski
Zdjęcia: Łukasz Lamcho
 

Oświata link

Oświata Kultura i Sport

Z życia szkół i placówek
Doradztwo zawodowe
Profilaktyka szkolna
Warmińsko-Mazurskie dni rodziny
Wykaz szkół i placówek oświatowych

linkuje cały box

Rozwój lokalny

Perspektywa finansowa 2014-2020
Zrealizowane projekty 2007-2013
Dokumenty strategiczne

Strefa interesanta link

Strefa Interesanta

Powiatowy Rzecznik Konsumetów
PCPR
Powiatowy Urząd Pracy
Konsultacje Społeczne
Poradnik Interesanta

 bip logo 2

Powiat społecznościowy

Dołącz do nas i Ty!

logo ranking 2015

  zwiazek powiatow

WARMIA

zlot

szesnastka

Podobne:

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. RODO Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Szanowni Państwo,
Informujemy, że Starostwo Powiatowe w Ostródzie na swoich stronach internetowych i społecznościowych oraz w drukowanych publikatorach umieszcza zdjęcia oraz materiały filmowe, dokumentujące różnego rodzaju imprezy i wydarzenia publiczne, kulturalne, sportowe, rekreacyjne, społeczne itp., dotyczące realizacji przez Powiat Ostródzki jego zadań i projektów, na których uwidaczniane są wizerunki osób uczestniczących w takich wydarzeniach.
Z uwagi na obowiązujące przepisy o ochronie danych osobowych i spoczywający na Starostwie Powiatowym w Ostródzie (jako administratorze przetwarzającym dane osobowe obejmujące wizerunek osób fizycznych) obowiązek przetwarzania takich danych osobowych zgodnie z prawem, informujemy, że przysługuje Państwu prawo zwrócenia się do administratora z żądaniem usunięcia każdego materiału, na którym został utrwalony Państwa wizerunek lub jego zmodyfikowania w kierunku uniemożliwiającym Państwa identyfikację, jeżeli nie wyrażacie Państwo zgody na jego przetwarzanie i przechowywanie. Z żądaniem takim możecie Państwo zwrócić się listownie lub drogą elektroniczną na adresy powszechnie dostępne na stronach internetowych Starostwa Powiatowego w Ostródzie.