sciezka2_copy statek_przy_molo_copy panorama_copy porownanie_copy

frontJak już widzimy za oknem, zima zbliża się do nas wielkimi krokami. Dlatego Starosta Ostródzki – Andrzej Wiczkowski wraz z władzami samorządowymi gmin: Łukta, Ostróda, Miłakowo oraz Grunwald, w dniu 29 listopada 2017 r. punktualnie o godz. 12:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Łukcie, zainicjowali akcję „ZIMĄ BEZPIECZNIE”. Głównym jej celem jest podniesienie świadomości i wiedzy na temat działań, wzmacniających bezpieczeństwo społeczności zamieszkałej na terenie gmin powiatu ostródzkiego.

Uczestnikom przedstawiono prelekcje m.in. na temat: zimowego bezpieczeństwa, o którym opowiadali Funkcjonariusze z Powiatowej Komendy Policji oraz Komendy Państwowej Straży Pożarnej w Ostródzie, a także uczestniczyliśmy w instruktażu pierwszej pomocy przygotowanej przez ratowników medycznych z Polskiego Czerwonego Krzyża (PCK) Koło w Ostródzie. „Pan Kominiarz” uświadomił nam w jaki sposób możemy uniknąć zatrucia czadem, a Pani Prezes z Towarzystwa Obrony Praw Zwierząt przekazała informację jak dbać o nasze czworonogi w okresie zimowym.

Poza cennymi informacjami i wskazówkami, wśród wszystkich uczestników rozlosowaliśmy m.in.: czujniki tlenku węgla, profesjonalne apteczki, budy dla psa, odblaski, kubki termiczne, ogrzewacze, kamizelki odblaskowe, parasole i wiele innych atrakcyjnych nagród.

A już 6 grudnia br. spotykamy się Wszyscy, w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Miłakowie.
 
Dla przypomnienia poniżej zamieszczamy kolejne terminy spotkań w ramach akacji „ZIMĄ BEZPIECZNIE”:
Dnia 06.12.2017r.- Gmina Miłakowo, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Miłakowie
Dnia 10.01.2018r.- Gmina Ostróda, Świetlica Wiejska w Pietrzwałdzie
Dnia 17.01.2018r.- Gmina Grunwald, Publiczne Gimnazjum im. Władysława Jagiełły w Stębarku
Dnia 24.01.2018r.- Gmina Ostróda, Zespół Szkół im. Mikołaja Kopernika w Samborowie
 
Autor tekstu: Błażej Banaszkiewicz
Adiustacja: Henryk Kropidłowski
Autor zdjęć: Anna Morenc-Sulewska
 

1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1

Oświata link

Oświata Kultura i Sport

Z życia szkół i placówek
Doradztwo zawodowe
Profilaktyka szkolna
Warmińsko-Mazurskie dni rodziny
Wykaz szkół i placówek oświatowych

linkuje cały box

Rozwój lokalny

Perspektywa finansowa 2014-2020
Zrealizowane projekty 2007-2013
Dokumenty strategiczne

Strefa interesanta link

Strefa Interesanta

Powiatowy Rzecznik Konsumetów
PCPR
Powiatowy Urząd Pracy
Konsultacje Społeczne
Poradnik Interesanta

 bip logo 2

Powiat społecznościowy

Dołącz do nas i Ty!

logo ranking 2015

  zwiazek powiatow

WARMIA

zlot

szesnastka

Podobne:

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. RODO Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Szanowni Państwo,
Informujemy, że Starostwo Powiatowe w Ostródzie na swoich stronach internetowych i społecznościowych oraz w drukowanych publikatorach umieszcza zdjęcia oraz materiały filmowe, dokumentujące różnego rodzaju imprezy i wydarzenia publiczne, kulturalne, sportowe, rekreacyjne, społeczne itp., dotyczące realizacji przez Powiat Ostródzki jego zadań i projektów, na których uwidaczniane są wizerunki osób uczestniczących w takich wydarzeniach.
Z uwagi na obowiązujące przepisy o ochronie danych osobowych i spoczywający na Starostwie Powiatowym w Ostródzie (jako administratorze przetwarzającym dane osobowe obejmujące wizerunek osób fizycznych) obowiązek przetwarzania takich danych osobowych zgodnie z prawem, informujemy, że przysługuje Państwu prawo zwrócenia się do administratora z żądaniem usunięcia każdego materiału, na którym został utrwalony Państwa wizerunek lub jego zmodyfikowania w kierunku uniemożliwiającym Państwa identyfikację, jeżeli nie wyrażacie Państwo zgody na jego przetwarzanie i przechowywanie. Z żądaniem takim możecie Państwo zwrócić się listownie lub drogą elektroniczną na adresy powszechnie dostępne na stronach internetowych Starostwa Powiatowego w Ostródzie.