frontwolontarMiędzynarodowy Dzień Wolontariusza to święto ludzi, którzy swoim sercem obdarowują bliźnich. Wśród nas takich osób jest coraz więcej. Z tej okazji, Drodzy Wolontariusze, składam Wam podziękowania za całe dobro, które codziennie jest Waszym udziałem. Każdego dnia tworzycie piękne wydarzenia i uwrażliwiacie innych na potrzeby drugiego człowieka oraz zwierząt. Jesteście wielką inspiracją i umocnieniem każdego udanego przedsięwzięcia. Wasze bezinteresowne działania uświadamiają wszystkim dookoła, jak olbrzymie jest dobro przez Was czynione. Dziękuję, że każdego dnia otwieracie serca dla innych ludzi.

Życzę Wam samych słonecznych dni, które dodadzą pozytywnej energii. Życzę  sukcesów w realizacji własnych planów i zamierzeń, a także radości w zdobywaniu doświadczenia, satysfakcji z codziennej pracy i wytrwałości w dążeniu do celu.

Andrzej Wiczkowski
(...)