sciezka2_copy statek_przy_molo_copy panorama_copy porownanie_copy

frontW olimpiadzie zorganizowanej przez Powiatową Stacje Sanitarno-Epidemiologiczną w Ostródzie, 4 grudnia 2017 r., w Zespole Szkół Zawodowych im. Sandora Petöfi, wzięło udział 17 uczniów z 6 szkół ponadpodstawowych z powiatu ostródzkiego. Test wiedzy zawierał 38 pytań, czas na uzupełnienie testu wynosił 45 min. Zakres tematyczny pytań obejmował, m.in., profilaktykę, drogi szerzenia zakażeń, okoliczności i czynniki sprzyjające zakażeniu wirusem HIV, epidemiologię zakażeń wirusem HIV w Polsce i na Świecie, leczenie antyretrowirusowe zakażeń HIV.

Uczniowie wykazali się znakomitą wiedzą na temat zakażeń wirusem HIV. Laureatami olimpiady zostali:
• I miejsce zajął Kamil Jóźwiak z Liceum Ogólnokształcącego Nr 1 im. Jana Bażyńskiego w Ostródzie.
• II miejsce zajęła Jagoda Szcześniak z Liceum Ogólnokształcącego Nr 1 im. Jana Bażyńskiego w Ostródzie.
• III miejsce zajął Konrad Szkutnik z Zespołu Szkół Salezjańskich im. św. Dominika Savio w Ostródzie.

W olimpiadzie startowali ponadto uczniowie z Zespołu Szkół Zawodowych im. Sandora Petöfi w Ostródzie, Zespołu Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica i Centrum Kształcenia Ustawicznego w Ostródzie, Zespołu Szkół Rolniczych im. Wincentego Witosa oraz - Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego. W jury komisji konkursowej zasiedli pracownicy Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Ostródzie: Joanna Dendor-Koterwas; Anna Skiba-Stradomska, Angelika Paczkowska i Daniel Hiliński oraz przedstawiciel Starostwa Powiatowego w Ostródzie - Katarzyna Wyszomierska. Nagrody wręczali Starosta Ostródzki - Andrzej Wiczkowski, Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny - Zdzisław Sokołowski oraz Dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych im. Sandora Petöfi Pan Henryk Rybacki.

Fundatorem nagród był Powiat Ostródzki z siedzibą w Ostródzie oraz Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Olsztynie.
 
Informacja i foto: Powiatowa Stacja Sanitarno- Epidemiologiczna
Adiustacja: H. Kropidłowski

1
1
1

Oświata link

Oświata Kultura i Sport

Z życia szkół i placówek
Doradztwo zawodowe
Profilaktyka szkolna
Warmińsko-Mazurskie dni rodziny
Wykaz szkół i placówek oświatowych

linkuje cały box

Rozwój lokalny

Perspektywa finansowa 2014-2020
Zrealizowane projekty 2007-2013
Dokumenty strategiczne

Strefa interesanta link

Strefa Interesanta

Powiatowy Rzecznik Konsumetów
PCPR
Powiatowy Urząd Pracy
Konsultacje Społeczne
Poradnik Interesanta

 bip logo 2

Powiat społecznościowy

Dołącz do nas i Ty!

logo ranking 2015

  zwiazek powiatow

WARMIA

zlot

szesnastka

Podobne:

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. RODO Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Szanowni Państwo,
Informujemy, że Starostwo Powiatowe w Ostródzie na swoich stronach internetowych i społecznościowych oraz w drukowanych publikatorach umieszcza zdjęcia oraz materiały filmowe, dokumentujące różnego rodzaju imprezy i wydarzenia publiczne, kulturalne, sportowe, rekreacyjne, społeczne itp., dotyczące realizacji przez Powiat Ostródzki jego zadań i projektów, na których uwidaczniane są wizerunki osób uczestniczących w takich wydarzeniach.
Z uwagi na obowiązujące przepisy o ochronie danych osobowych i spoczywający na Starostwie Powiatowym w Ostródzie (jako administratorze przetwarzającym dane osobowe obejmujące wizerunek osób fizycznych) obowiązek przetwarzania takich danych osobowych zgodnie z prawem, informujemy, że przysługuje Państwu prawo zwrócenia się do administratora z żądaniem usunięcia każdego materiału, na którym został utrwalony Państwa wizerunek lub jego zmodyfikowania w kierunku uniemożliwiającym Państwa identyfikację, jeżeli nie wyrażacie Państwo zgody na jego przetwarzanie i przechowywanie. Z żądaniem takim możecie Państwo zwrócić się listownie lub drogą elektroniczną na adresy powszechnie dostępne na stronach internetowych Starostwa Powiatowego w Ostródzie.