sciezka2_copy statek_przy_molo_copy panorama_copy porownanie_copy

frontNiezależnie od kaprysów pogody trwa akcja „ZIMĄ BEZPIECZNIE”. W dniu 6-go grudnia 2017 r. w Miłakowie, Starosta Ostródzki Andrzej Wiczkowski wraz z pełnomocnikiem Wojewody Warmińsko-Mazurskiego i władzami samorządowymi gminy Miłakowo, uczestniczył w kolejnym wydarzeniu w ramach podjętej akcji. Priorytetem zainicjowanej przez Starostę Ostródzkiego akcji „ZIMĄ BEZPIECZNIE” jest podniesienie świadomości i wiedzy na temat działań, wzmacniających bezpieczeństwo społeczności zamieszkałej na terenie gmin powiatu ostródzkiego.

W wydarzenie w sposób kreatywny zaangażowały się grona pedagogiczne i młodzież dwóch placówek tj. Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego oraz Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Jana Pawła II, oraz mieszkańcy gminy Miłakowa.

Data i miejsce spotkania nie były dziełem przypadku. W serdecznej mikołajkowej atmosferze Starosta Ostródzki Andrzej Wiczkowski obdarował wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego Miłakowie, koszem słodkości a zestawem upominkowym nagrodził każdego twórcę pracy plastycznej o tematyce zimowego bezpieczeństwa.

Podczas spotkania swoją merytoryczną wiedzą i doświadczeniem na temat zimowego bezpieczeństwa, dzielili się Funkcjonariusze z Powiatowej Komendy Policji oraz Komendy Państwowej Straży Pożarnej w Ostródzie, ratownicy medyczni z Polskiego Czerwonego Krzyża (PCK) Koło w Ostródzie, mistrz kominiarski oraz Towarzystwo Obrony Praw Zwierząt.

Informacje przekazane przez profesjonalistów z pewnością pomogą przetrwać zimowy okres ludziom, zwierzętom oraz środowisku. Wśród wszystkich uczestników rozlosowaliśmy m.in.: czujniki tlenku węgla, profesjonalne apteczki, budy dla psa, odblaski, kubki termiczne, ogrzewacze, kamizelki odblaskowe, parasole i wiele innych atrakcyjnych nagród.

Gorąco zapraszamy na kolejne, trzecie już, spotkanie w ramach Akcji ZIMĄ BEZPIECZNIE” w dniu 10.01.2018r. widzimy się na terenie Gminy Ostróda, w Świetlicy Wiejskiej w Pietrzwałdzie.

Informujemy, że kolejne spotkania w ramach akcji ZIMĄ BEZIECZNIE odbędą się:
• dnia 17.01.2018r.- Gmina Grunwald, Publiczne Gimnazjum im. Władysława Jagiełły w Stębarku
• dnia 24.01.2018r.- Gmina Ostróda, Zespół Szkól im. Mikołaja Kopernika w Samborowie
 
Autor tekstu: TeresaBejgrowicz
Autor zdjęć: Paweł Przybysz
Autor filmu: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Miłakowie
 
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
 
 
 

Oświata link

Oświata Kultura i Sport

Z życia szkół i placówek
Doradztwo zawodowe
Profilaktyka szkolna
Warmińsko-Mazurskie dni rodziny
Wykaz szkół i placówek oświatowych

linkuje cały box

Rozwój lokalny

Perspektywa finansowa 2014-2020
Zrealizowane projekty 2007-2013
Dokumenty strategiczne

Strefa interesanta link

Strefa Interesanta

Powiatowy Rzecznik Konsumetów
PCPR
Powiatowy Urząd Pracy
Konsultacje Społeczne
Poradnik Interesanta

 bip logo 2

Powiat społecznościowy

Dołącz do nas i Ty!

logo ranking 2015

  zwiazek powiatow

WARMIA

zlot

szesnastka

Podobne:

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. RODO Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Szanowni Państwo,
Informujemy, że Starostwo Powiatowe w Ostródzie na swoich stronach internetowych i społecznościowych oraz w drukowanych publikatorach umieszcza zdjęcia oraz materiały filmowe, dokumentujące różnego rodzaju imprezy i wydarzenia publiczne, kulturalne, sportowe, rekreacyjne, społeczne itp., dotyczące realizacji przez Powiat Ostródzki jego zadań i projektów, na których uwidaczniane są wizerunki osób uczestniczących w takich wydarzeniach.
Z uwagi na obowiązujące przepisy o ochronie danych osobowych i spoczywający na Starostwie Powiatowym w Ostródzie (jako administratorze przetwarzającym dane osobowe obejmujące wizerunek osób fizycznych) obowiązek przetwarzania takich danych osobowych zgodnie z prawem, informujemy, że przysługuje Państwu prawo zwrócenia się do administratora z żądaniem usunięcia każdego materiału, na którym został utrwalony Państwa wizerunek lub jego zmodyfikowania w kierunku uniemożliwiającym Państwa identyfikację, jeżeli nie wyrażacie Państwo zgody na jego przetwarzanie i przechowywanie. Z żądaniem takim możecie Państwo zwrócić się listownie lub drogą elektroniczną na adresy powszechnie dostępne na stronach internetowych Starostwa Powiatowego w Ostródzie.