sciezka2_copy statek_przy_molo_copy panorama_copy porownanie_copy

starosta ostródzki andrzej wiczkowski wraz ze świętym mikołajem copy copyKartki i ozdoby świąteczne, wyroby z drewna i gipsu, wyroby z dzianiny, stroiki, świeczniki i wiele innych - to przedmioty, które można było zakupić podczas II-go Kiermaszu Świątecznego Organizacji Pozarządowych Powiatu Ostródzkiego. Kiermasz odbył się 8 grudnia 2017 roku w Centrum Użyteczności Publicznej w Ostródzie. Dochody ze sprzedaży rękodzieła organizacje pozarządowe przeznaczyły na swoje cele statutowe. Oficjalnego otwarcia kiermaszu świątecznego dokonał Starosta Ostródzki – Andrzej Wiczkowski.

 
Pierwsza połowa grudnia to czas, kiedy w wielu miastach odbywają się jarmarki i kiermasze świąteczne. Odwiedzając je, możemy kupić oryginalne prezenty świąteczne dla najbliższych oraz poczuć atmosferę Bożego Narodzenia. W świąteczny nastrój uczestników kiermaszu wprowadziły kolędy i pastorałki w wykonaniu Chóru z Liceum Ogólnokształcącego nr 1 im. Jana Bażyńskiego w Ostródzie oraz Chóru „Złota Jesień” z Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Ostródzie. Nie zabrakło również Świętego Mikołaja, który rozdawał najmłodszym smakołyki. Dużym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty, gdzie uczono dzieci jak robić m.in. kule z tiulu oraz kartki świąteczne.

Kolejny – III Kiermasz Świąteczny Organizacji Pozarządowych Powiatu Ostródzkiego już za rok!
Serdecznie zapraszamy.

1
1
1
1
1
1
1
1
1

Oświata link

Oświata Kultura i Sport

Z życia szkół i placówek
Doradztwo zawodowe
Profilaktyka szkolna
Warmińsko-Mazurskie dni rodziny
Wykaz szkół i placówek oświatowych

linkuje cały box

Rozwój lokalny

Perspektywa finansowa 2014-2020
Zrealizowane projekty 2007-2013
Dokumenty strategiczne

Strefa interesanta link

Strefa Interesanta

Powiatowy Rzecznik Konsumetów
PCPR
Powiatowy Urząd Pracy
Konsultacje Społeczne
Poradnik Interesanta

 bip logo 2

Powiat społecznościowy

Dołącz do nas i Ty!

logo ranking 2015

  zwiazek powiatow

WARMIA

zlot

szesnastka

Podobne:

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. RODO Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Szanowni Państwo,
Informujemy, że Starostwo Powiatowe w Ostródzie na swoich stronach internetowych i społecznościowych oraz w drukowanych publikatorach umieszcza zdjęcia oraz materiały filmowe, dokumentujące różnego rodzaju imprezy i wydarzenia publiczne, kulturalne, sportowe, rekreacyjne, społeczne itp., dotyczące realizacji przez Powiat Ostródzki jego zadań i projektów, na których uwidaczniane są wizerunki osób uczestniczących w takich wydarzeniach.
Z uwagi na obowiązujące przepisy o ochronie danych osobowych i spoczywający na Starostwie Powiatowym w Ostródzie (jako administratorze przetwarzającym dane osobowe obejmujące wizerunek osób fizycznych) obowiązek przetwarzania takich danych osobowych zgodnie z prawem, informujemy, że przysługuje Państwu prawo zwrócenia się do administratora z żądaniem usunięcia każdego materiału, na którym został utrwalony Państwa wizerunek lub jego zmodyfikowania w kierunku uniemożliwiającym Państwa identyfikację, jeżeli nie wyrażacie Państwo zgody na jego przetwarzanie i przechowywanie. Z żądaniem takim możecie Państwo zwrócić się listownie lub drogą elektroniczną na adresy powszechnie dostępne na stronach internetowych Starostwa Powiatowego w Ostródzie.