sciezka2_copy statek_przy_molo_copy panorama_copy porownanie_copy

nowy obrazWśród ostródzkich techników uczniowie „Staszica” osiągnęli w tym roku najwyższą zdawalność egzaminu maturalnego – 70%. Nie jest to niespodzianka, ponieważ już w roku poprzednim, młodzież udowodniła swoimi wynikami, że jest wyjątkowa. Każdy rok szkolny to czas ciężkiej i wytężonej pracy zarówno uczniów/słuchaczy jak i nauczycieli. To się zawsze opłaca! Wyniki matur i egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie w ZSZ im. S. Staszica i CKU w Ostródzie są tego najlepszym dowodem.

 
Wyniki tzw. egzaminów zawodowych są równie imponujące. W zawodach: technik mechanik, technik usług fryzjerskich, sprzedawca, kucharz, stolarz, mechanik pojazdów samochodowych zdawalność w 2016 r. wyniosła 100%! Podobnie było i w tym roku, tylko 4 osobom z wymienionych zawodów nie udało się przejść wymaganego progu zdawalności. Dobre przygotowanie absolwentów procentuje! Jak wynika z badań ich losów, ok. 70% absolwentów „Staszica” podjęło pracę lub/i kontynuuje naukę. Absolwenci technikum z powodzeniem kontynuują naukę na politechnikach oraz innych wyższych uczelniach technicznych. Szkoła od ponad 70 lat kształci w zawodach i jak dowodzą wyniki i badania - robi to ZAWODOWO!!! Gratulujemy i dziękujemy!
 
Info: Anna Teodorowicz
Foto: ZSZ im. St. Staszica i CKU
Adjustacja: H. Kropidłowski
 

Oświata link

Oświata Kultura i Sport

Z życia szkół i placówek
Doradztwo zawodowe
Profilaktyka szkolna
Warmińsko-Mazurskie dni rodziny
Wykaz szkół i placówek oświatowych

linkuje cały box

Rozwój lokalny

Perspektywa finansowa 2014-2020
Zrealizowane projekty 2007-2013
Dokumenty strategiczne

Strefa interesanta link

Strefa Interesanta

Powiatowy Rzecznik Konsumetów
PCPR
Powiatowy Urząd Pracy
Konsultacje Społeczne
Poradnik Interesanta

 bip logo 2

Powiat społecznościowy

Dołącz do nas i Ty!

logo ranking 2015

  zwiazek powiatow

WARMIA

zlot

szesnastka

Podobne:

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. RODO Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Szanowni Państwo,
Informujemy, że Starostwo Powiatowe w Ostródzie na swoich stronach internetowych i społecznościowych oraz w drukowanych publikatorach umieszcza zdjęcia oraz materiały filmowe, dokumentujące różnego rodzaju imprezy i wydarzenia publiczne, kulturalne, sportowe, rekreacyjne, społeczne itp., dotyczące realizacji przez Powiat Ostródzki jego zadań i projektów, na których uwidaczniane są wizerunki osób uczestniczących w takich wydarzeniach.
Z uwagi na obowiązujące przepisy o ochronie danych osobowych i spoczywający na Starostwie Powiatowym w Ostródzie (jako administratorze przetwarzającym dane osobowe obejmujące wizerunek osób fizycznych) obowiązek przetwarzania takich danych osobowych zgodnie z prawem, informujemy, że przysługuje Państwu prawo zwrócenia się do administratora z żądaniem usunięcia każdego materiału, na którym został utrwalony Państwa wizerunek lub jego zmodyfikowania w kierunku uniemożliwiającym Państwa identyfikację, jeżeli nie wyrażacie Państwo zgody na jego przetwarzanie i przechowywanie. Z żądaniem takim możecie Państwo zwrócić się listownie lub drogą elektroniczną na adresy powszechnie dostępne na stronach internetowych Starostwa Powiatowego w Ostródzie.