sciezka2_copy statek_przy_molo_copy panorama_copy porownanie_copy

Wigilia Trzech Samorządów 2017Gospodarze trzech samorządów: Starosta Ostródzki Andrzej Wiczkowski, burmistrz Ostródy Czesław Najmowicz oraz wójt gminy Ostróda Bogusław Fijas po raz kolejny zorganizowali wspólną Wigilię Samorządową, w której udział wzięli przedstawiciele wielu środowisk. W spotkaniu uczestniczył również Marszałek Województwa Warmińsko Mazurskiego, Gustaw Marek Brzezin.

 

W murach ostródzkiego zamku zagościło ponad 150 osób, które przyjęły zaproszenie organizatorów, by razem spędzić ten przedświąteczny czas. Specjalnie na tę uroczystość świąteczny program artystyczny przygotowali uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Ostródzie, którzy wprowadzili wszystkich w bożonarodzeniowy nastrój. Wśród kolęd i pastorałek przedstawiciel ostródzkiej komendy ZHP przekazał gospodarzom spotkania Betlejemskie Światełko Pokoju, które trafi również do mieszkańców ostródzkich samorządów. Specjalnego błogosławieństwa wszystkim zgromadzonym udzielił ksiądz dziekan Roman Wiśniowiecki. Refleksjami na temat Świąt Bożego Narodzenia podzielił się również ksiądz Wojdziech Płoszek z parafii Ewangelicko-Augsburskiej, który zachęcał wszystkich do składania szczerych życzeń.

1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1

Oświata link

Oświata Kultura i Sport

Z życia szkół i placówek
Doradztwo zawodowe
Profilaktyka szkolna
Warmińsko-Mazurskie dni rodziny
Wykaz szkół i placówek oświatowych

linkuje cały box

Rozwój lokalny

Perspektywa finansowa 2014-2020
Zrealizowane projekty 2007-2013
Dokumenty strategiczne

Strefa interesanta link

Strefa Interesanta

Powiatowy Rzecznik Konsumetów
PCPR
Powiatowy Urząd Pracy
Konsultacje Społeczne
Poradnik Interesanta

 bip logo 2

Powiat społecznościowy

Dołącz do nas i Ty!

logo ranking 2015

  zwiazek powiatow

WARMIA

zlot

szesnastka

Podobne:

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. RODO Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Szanowni Państwo,
Informujemy, że Starostwo Powiatowe w Ostródzie na swoich stronach internetowych i społecznościowych oraz w drukowanych publikatorach umieszcza zdjęcia oraz materiały filmowe, dokumentujące różnego rodzaju imprezy i wydarzenia publiczne, kulturalne, sportowe, rekreacyjne, społeczne itp., dotyczące realizacji przez Powiat Ostródzki jego zadań i projektów, na których uwidaczniane są wizerunki osób uczestniczących w takich wydarzeniach.
Z uwagi na obowiązujące przepisy o ochronie danych osobowych i spoczywający na Starostwie Powiatowym w Ostródzie (jako administratorze przetwarzającym dane osobowe obejmujące wizerunek osób fizycznych) obowiązek przetwarzania takich danych osobowych zgodnie z prawem, informujemy, że przysługuje Państwu prawo zwrócenia się do administratora z żądaniem usunięcia każdego materiału, na którym został utrwalony Państwa wizerunek lub jego zmodyfikowania w kierunku uniemożliwiającym Państwa identyfikację, jeżeli nie wyrażacie Państwo zgody na jego przetwarzanie i przechowywanie. Z żądaniem takim możecie Państwo zwrócić się listownie lub drogą elektroniczną na adresy powszechnie dostępne na stronach internetowych Starostwa Powiatowego w Ostródzie.