sciezka2_copy statek_przy_molo_copy panorama_copy porownanie_copy

frontWydział Promocji Starostwa Powiatowego w Ostródzie, Stowarzyszenie Zachodniomazurska Lokalna Organizacja Turystyczna (ZLOT) wraz z Żeglugą Ostródzko-Elbląską reprezentowali nasz region na targach Reisemessen Dresden w Dreźnie w dniach 26-28 stycznia 2018 r. Promocja atrakcji turystycznych Mazur Zachodnich odbywała się na wspólnym stoisku zorganizowanym przez Ustecki Kraj - czeskiego partnera Powiatu Ostródzkiego.


Targi Reisemesse Dresden poświęcone są tematyce turystyki, przygody i campingu, stąd dobra okazja prezentacji walorów turystycznych Mazur Zachodnich poza granicami naszego kraju. Specyfika targów umożliwia zebranie w jednym punkcie wielu wystawców mogących zaproponować odwiedzającym dostosowaną do ich potrzeb i upodobań ofertę turystyczną. Pokazy makiety pochylni Oleśnica skupiały wokół stoiska promocyjnego tłumy zainteresowanych, których profesjonalnie obsługiwała ekipa operatorów i informatorów Wydziału Promocji Powiatu, Stowarzyszenia Zachodniomazurska Lokalna Organizacja Turystyczna (ZLOT), Żeglugi Ostródzko-Elbląskiej i Zachodniomazurskiego Stowarzyszenia Przewodników.


W związku z partnerską współpracą regionu Usti nad Łabą (Czechy) z naszym powiatem, na targach doszło również do spotkania przedstawicieli partnerskich samorządów. Hetman Usteckiego Kraju Oldřich Bubeníček spotkał się z delegacją samorządową powiatu w składzie: Andrzej Wiczkowski – Starosta Ostródzki, Grzegorz Kastrau – Przewodniczący Komisji Budżetu i Gospodarki oraz Piotr Strzylak – Członek Zarządu Powiatu. Spotkanie poświęcone było rozmowie o wspólnych przedsięwzięciach partnerskich planowanych w 2018 r.

#powiatostrodzki #mazuryzachodnie

Data upowszechnienia tekstu: 30.01.2018 r.
Osoba, która wytworzyła tekst: Henryk Kropidowski
Autor zdjęć: Grzegorz Turski

1
1
1

 

Oświata link

Oświata Kultura i Sport

Z życia szkół i placówek
Doradztwo zawodowe
Profilaktyka szkolna
Warmińsko-Mazurskie dni rodziny
Wykaz szkół i placówek oświatowych

linkuje cały box

Rozwój lokalny

Perspektywa finansowa 2014-2020
Zrealizowane projekty 2007-2013
Dokumenty strategiczne

Strefa interesanta link

Strefa Interesanta

Powiatowy Rzecznik Konsumetów
PCPR
Powiatowy Urząd Pracy
Konsultacje Społeczne
Poradnik Interesanta

 bip logo 2

Powiat społecznościowy

Dołącz do nas i Ty!

logo ranking 2015

  zwiazek powiatow

WARMIA

zlot

szesnastka

Podobne:

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. RODO Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Szanowni Państwo,
Informujemy, że Starostwo Powiatowe w Ostródzie na swoich stronach internetowych i społecznościowych oraz w drukowanych publikatorach umieszcza zdjęcia oraz materiały filmowe, dokumentujące różnego rodzaju imprezy i wydarzenia publiczne, kulturalne, sportowe, rekreacyjne, społeczne itp., dotyczące realizacji przez Powiat Ostródzki jego zadań i projektów, na których uwidaczniane są wizerunki osób uczestniczących w takich wydarzeniach.
Z uwagi na obowiązujące przepisy o ochronie danych osobowych i spoczywający na Starostwie Powiatowym w Ostródzie (jako administratorze przetwarzającym dane osobowe obejmujące wizerunek osób fizycznych) obowiązek przetwarzania takich danych osobowych zgodnie z prawem, informujemy, że przysługuje Państwu prawo zwrócenia się do administratora z żądaniem usunięcia każdego materiału, na którym został utrwalony Państwa wizerunek lub jego zmodyfikowania w kierunku uniemożliwiającym Państwa identyfikację, jeżeli nie wyrażacie Państwo zgody na jego przetwarzanie i przechowywanie. Z żądaniem takim możecie Państwo zwrócić się listownie lub drogą elektroniczną na adresy powszechnie dostępne na stronach internetowych Starostwa Powiatowego w Ostródzie.