sciezka2_copy statek_przy_molo_copy panorama_copy porownanie_copy

frontW dniu 10 lipca 2018 r. dokonano uroczystego otwarcia zrealizowanych zadań drogowych tj. drogi powiatowej Zajączki – Pietrzwałd oraz drogi powiatowej Wirwajdy – Nastajki. Uroczyste oddanie do użytku odbyło się w obecności przedstawicieli władz Powiatu Ostródzkiego, Gminy Ostróda, radnych, przedstawicieli Zarządu Dróg Powiatowych w Ostródzie oraz wykonawcy robót budowlanych.

W ramach pierwszego zadania wyremontowano odcinek drogi powiatowej Wirwajdy – Nastajki na długości 2,29 km. Zakres robót obejmował wykonanie: warstwy wyrównawczej o grubości 3 cm oraz warstwy ścieralnej o grubości 4 cm, zjazdów, elementów odwodnienia oraz poboczy z mieszanki kruszywa. Wartość wykonanych robót wyniosła 805 875 zł, z czego Powiat Ostródzki ze środków własnych przeznaczył 604 406 zł, a udział partnera Gminy Ostróda to 201 469 zł.
 
W ramach drugiego zadania na odcinku drogi powiatowej Zajączki – Pietrzwałd ułożono warstwę wyrównawczą grubości 3 cm oraz warstwę ścieralną grubości 2 cm w technologii cienkiego dywanika na gorąco. Długość zadania wyniosła 1,815 km. W ramach zadania wykonano również elementy odwodnienia, zjazdy, peron dla wysiadających oraz pobocza z mieszanki kruszywa. Powiat Ostródzki przeznaczył na realizację zadania kwotę pond 537 098 zł.

Wykonawcą obydwu robót budowlanych było Przedsiębiorstwo Drogowo – Budowlane Sp. z o.o. z Brodnicy.
 
Źródło: Zarząd Dróg Powiatowych w Ostródzie
 
1

Oświata link

Oświata Kultura i Sport

Z życia szkół i placówek
Doradztwo zawodowe
Profilaktyka szkolna
Warmińsko-Mazurskie dni rodziny
Wykaz szkół i placówek oświatowych

linkuje cały box

Rozwój lokalny

Perspektywa finansowa 2014-2020
Zrealizowane projekty 2007-2013
Dokumenty strategiczne

Strefa interesanta link

Strefa Interesanta

Powiatowy Rzecznik Konsumetów
PCPR
Powiatowy Urząd Pracy
Konsultacje Społeczne
Poradnik Interesanta

 bip logo 2

Powiat społecznościowy

Dołącz do nas i Ty!

logo ranking 2015

  zwiazek powiatow

WARMIA

zlot

szesnastka

Podobne:

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. RODO Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Szanowni Państwo,
Informujemy, że Starostwo Powiatowe w Ostródzie na swoich stronach internetowych i społecznościowych oraz w drukowanych publikatorach umieszcza zdjęcia oraz materiały filmowe, dokumentujące różnego rodzaju imprezy i wydarzenia publiczne, kulturalne, sportowe, rekreacyjne, społeczne itp., dotyczące realizacji przez Powiat Ostródzki jego zadań i projektów, na których uwidaczniane są wizerunki osób uczestniczących w takich wydarzeniach.
Z uwagi na obowiązujące przepisy o ochronie danych osobowych i spoczywający na Starostwie Powiatowym w Ostródzie (jako administratorze przetwarzającym dane osobowe obejmujące wizerunek osób fizycznych) obowiązek przetwarzania takich danych osobowych zgodnie z prawem, informujemy, że przysługuje Państwu prawo zwrócenia się do administratora z żądaniem usunięcia każdego materiału, na którym został utrwalony Państwa wizerunek lub jego zmodyfikowania w kierunku uniemożliwiającym Państwa identyfikację, jeżeli nie wyrażacie Państwo zgody na jego przetwarzanie i przechowywanie. Z żądaniem takim możecie Państwo zwrócić się listownie lub drogą elektroniczną na adresy powszechnie dostępne na stronach internetowych Starostwa Powiatowego w Ostródzie.