sciezka2_copy statek_przy_molo_copy panorama_copy porownanie_copy

fontoweAndrzej Wiczkowski Starosta Ostródzki oraz Powiatowy Zespół Opieki Zdrowotnej w Ostródzie pragną serdecznie podziękować wszystkim z Państwa, którzy doskonale bawili się na naszej 4 z 6 zaplanowanych akcji. Kampania zorganizowana została w dniu 03.08.2018 r. pn. „Bezpieczne wakacje” na bulwarze jeziora Drwęckiego.

Głównym wydarzeniem programu była akcja ratownicza osoby tonącej przeprowadzona przez KPPSP oraz KPP w Ostródzie. Grupa PCK z Ostródy zademonstrowała pokaz pierwszej pomoc, z której można było dowiedzieć się jak postępować podczas akcji ratowania życia ludzkiego. Przy energetycznej muzyce „Letni pokaz fitness” przeprowadziła trenerka personalna - Sara Witus wraz z Aleksandrą Szut. W przerwach dziewczyny omawiały zasady zdrowego odżywiania oraz jak ważna jest naturalna suplementacja. Odwiedzający mogli zupełnie za darmo wykonać badanie poziomu cholesterolu, zmierzyć ciśnienie tętnicze, poznać swoje BMI, skorzystać z masażu relaksującego oraz zapisać się na badania USG piersi. Dla najmłodszych czekały liczne konkursy z nagrodami, tęczowe bańki mydlane, malowanie twarzy, a dla wszystkich uczestników kampanii smaczne naturalne przekąski.
 
Zapraszamy już za dwa tygodnie (17.08.2018 r.) na przedostatnią wakacyjną akcję pod hasłem "Pierwsza pomoc".
 
Foto: T.Bejgrowicz
Tekst: M.Kłosowska
Materiał filmowy: Nasz Powiat.TV
 
 
31
31
31
31
31
31
31
31
31
31
31
31

Oświata link

Oświata Kultura i Sport

Z życia szkół i placówek
Doradztwo zawodowe
Profilaktyka szkolna
Warmińsko-Mazurskie dni rodziny
Wykaz szkół i placówek oświatowych

linkuje cały box

Rozwój lokalny

Perspektywa finansowa 2014-2020
Zrealizowane projekty 2007-2013
Dokumenty strategiczne

Strefa interesanta link

Strefa Interesanta

Powiatowy Rzecznik Konsumetów
PCPR
Powiatowy Urząd Pracy
Konsultacje Społeczne
Poradnik Interesanta

 bip logo 2

Powiat społecznościowy

Dołącz do nas i Ty!

logo ranking 2015

  zwiazek powiatow

WARMIA

zlot

szesnastka

Podobne:

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. RODO Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Szanowni Państwo,
Informujemy, że Starostwo Powiatowe w Ostródzie na swoich stronach internetowych i społecznościowych oraz w drukowanych publikatorach umieszcza zdjęcia oraz materiały filmowe, dokumentujące różnego rodzaju imprezy i wydarzenia publiczne, kulturalne, sportowe, rekreacyjne, społeczne itp., dotyczące realizacji przez Powiat Ostródzki jego zadań i projektów, na których uwidaczniane są wizerunki osób uczestniczących w takich wydarzeniach.
Z uwagi na obowiązujące przepisy o ochronie danych osobowych i spoczywający na Starostwie Powiatowym w Ostródzie (jako administratorze przetwarzającym dane osobowe obejmujące wizerunek osób fizycznych) obowiązek przetwarzania takich danych osobowych zgodnie z prawem, informujemy, że przysługuje Państwu prawo zwrócenia się do administratora z żądaniem usunięcia każdego materiału, na którym został utrwalony Państwa wizerunek lub jego zmodyfikowania w kierunku uniemożliwiającym Państwa identyfikację, jeżeli nie wyrażacie Państwo zgody na jego przetwarzanie i przechowywanie. Z żądaniem takim możecie Państwo zwrócić się listownie lub drogą elektroniczną na adresy powszechnie dostępne na stronach internetowych Starostwa Powiatowego w Ostródzie.