logo zdrowe latoPrzed nami już ostatnie wydarzenie w ramach letniej akcji plenerowej. W piątek, 31 sierpnia br. od godz. 15:00 na bulwarze j. Drwęckiego (naprzeciwko placu zabaw dla dzieci przy Amfiteatrze) odbędzie się akcja pod nazwą „Zdrowie w szklance wody”. Spośród wielu atrakcji przygotowanych dla najmłodszych uczestników piątkowego wydarzenia (malowanie twarzy, bańki mydlane, zabawy z instruktorem fitness) przewidzieliśmy dodatkowo 2 Mega Konkursy pt. ”Z ekologią na Ty”.

Aby wziąć w nich udział trzeba spełnić jedno kryterium - mieć od 6 do 12 lat. Młodsza grupa w wyznaczonym czasie (30 min.) wykona pracę plastyczną, która oceniona zostanie przez jurorów - gości przybyłych na Nasze stoisko. Druga, starsza grupa zmierzy się w 5 konkurencjach tj.: segregacji odpadów, przelewania wody przez sito do butelek oraz odpowiedzi na 3 pytania związane z ekologią. Dla zwycięzców przewidziano MEGA nagrody, którymi są: bezprzewodowe słuchawki oraz głośniki, power bank-i, kamizelki softshell-owe, koszulki, torby plażowe, piórniki oraz wiele innych.

Zupełnie za darmo, będzie można wykonać badania poziomu cholesterolu, ciśnienia tętniczego, poznać swoje BMI oraz zapisać się na badania USG piersi. Swoje stanowisko wystawi gościnnie Firma SŁUCHMED, która przeprowadzi konsultacje w zakresie jakości słuchu.

Na odwiedzających będą czekać przepyszne naturalne przekąski oraz orzeźwiające napoje.

Tekst: B.Banaszkiewicz

plakat zdrowe lato zmiana daty