sciezka2_copy statek_przy_molo_copy panorama_copy porownanie_copy

logoWielkimi krokami zbliża się Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu 2018 , który ma na celu zwiększenie świadomości ekologicznej na temat korzystania z samochodów osobowych. Ukazanie korzyści płynących z wybrania przyjaznych dla środowiska form transportu - roweru, komunikacji miejskiej, czy chodzenia pieszo. Zachęcamy Państwa do jak najszybszego zgłoszenia do kampanii, która odbędzie się w dniach 16-22 września.

Ministerstwo Infrastruktury będzie dysponować pulą gadżetów centralnych, które zostaną rozesłane przed kampanią do samorządów, biorących udział w kampanii w tym roku! Warunkiem otrzymania paczki gadżetów jest rejestracja kampanii ETZT w terminie do 6 września br.! Po tym terminie organizacja kampanii i rejestracja również będzie możliwa, jednak Ministerstwo nie będzie mieć możliwości wysłania paczki z gadżetami.

Rejestracji można dokonać pod linkiem – zgłoszenia po rejestracji mogą być nadal edytowane, więc nie ma potrzeby czekania z rejestracją do ostatniej chwili i ustalenia wszystkich szczegółów obchodów ETZT.

Więcej informacji mogą Państwo uzyskać na stronie www.mobilityweek.eu.

Oświata link

Oświata Kultura i Sport

Z życia szkół i placówek
Doradztwo zawodowe
Profilaktyka szkolna
Warmińsko-Mazurskie dni rodziny
Wykaz szkół i placówek oświatowych

linkuje cały box

Rozwój lokalny

Perspektywa finansowa 2014-2020
Zrealizowane projekty 2007-2013
Dokumenty strategiczne

Strefa interesanta link

Strefa Interesanta

Powiatowy Rzecznik Konsumetów
PCPR
Powiatowy Urząd Pracy
Konsultacje Społeczne
Poradnik Interesanta

 bip logo 2

Powiat społecznościowy

Dołącz do nas i Ty!

logo ranking 2015

  zwiazek powiatow

WARMIA

zlot

szesnastka

Podobne:

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. RODO Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Szanowni Państwo,
Informujemy, że Starostwo Powiatowe w Ostródzie na swoich stronach internetowych i społecznościowych oraz w drukowanych publikatorach umieszcza zdjęcia oraz materiały filmowe, dokumentujące różnego rodzaju imprezy i wydarzenia publiczne, kulturalne, sportowe, rekreacyjne, społeczne itp., dotyczące realizacji przez Powiat Ostródzki jego zadań i projektów, na których uwidaczniane są wizerunki osób uczestniczących w takich wydarzeniach.
Z uwagi na obowiązujące przepisy o ochronie danych osobowych i spoczywający na Starostwie Powiatowym w Ostródzie (jako administratorze przetwarzającym dane osobowe obejmujące wizerunek osób fizycznych) obowiązek przetwarzania takich danych osobowych zgodnie z prawem, informujemy, że przysługuje Państwu prawo zwrócenia się do administratora z żądaniem usunięcia każdego materiału, na którym został utrwalony Państwa wizerunek lub jego zmodyfikowania w kierunku uniemożliwiającym Państwa identyfikację, jeżeli nie wyrażacie Państwo zgody na jego przetwarzanie i przechowywanie. Z żądaniem takim możecie Państwo zwrócić się listownie lub drogą elektroniczną na adresy powszechnie dostępne na stronach internetowych Starostwa Powiatowego w Ostródzie.