III Kiermasz Świąteczny Organizacji PozarządowychStarosta Ostródzki serdecznie zaprasza do udziału w III KIERMASZU ŚWIĄTECZNYM ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH POWIATU OSTRÓDZKIEGO, który odbędzie się 11 grudnia 2018 roku, w sali konferencyjnej, Centrum Użyteczności Publicznej w Ostródzie w godzinach 14:00 – 19:00. Na Kiermaszu prezentowane będą ozdoby bożonarodzeniowe oraz rękodzieło związane z tematyką świąteczną lub z przeznaczeniem na świąteczne prezenty. Z prezentacji wyłączone są produkty spożywcze.

Jeśli chcą Państwo zaprezentować swoje rękodzieło i wyroby związane ze Świętami Bożego Narodzenia proszę zapoznać się z Regulaminem załączonym do tej informacji oraz wypełnić i przesłać Kartę Zgłoszenia pocztą do Starostwa Powiatowego w Ostródzie – Wydział Rozwoju Lokalnego, ul. Jana III Sobieskiego 5, 14-100 Ostróda, do dnia 7 grudnia 2018 roku, lub w formie elektronicznej (skan) na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Za wystawienie stoiska podczas kiermaszu NIE POBIERAMY ŻADNYCH OPŁAT!
Kiermasz będzie miał formę otwartą, dostępną dla społeczności lokalnej. Telefon kontaktowy w sprawach kiermaszu: (89) 642 98 52.

Źródło: Joanna Kwiatkowska