sciezka2_copy statek_przy_molo_copy panorama_copy porownanie_copy

Przedstawiciele Powiatu Ostródzkiego i Stowarzyszenia ZLOTW ostatni weekend stycznia, tj. (25-27) Wydział Promocji Starostwa Powiatowego w Ostródzie wraz ze Stowarzyszeniem Zachodniomazurską Lokalną Organizacją Turystyczną (ZLOT) reprezentowali nasz region na targach Reisemesse Dresden w Dreźnie. W ramach realizacji umowy partnerskiej pomiędzy Powiatem Ostródzkim, a czeskim województwem Usti nad Łabą, promocja atrakcji turystycznych Mazur Zachodnich odbywała się na wspólnym stoisku.

Targi Reisemesse Dresden poświęcone są tematyce turystyki, przygody i campingu, stąd dobra okazja prezentacji walorów turystycznych Mazur Zachodnich poza granicami naszego kraju. Specyfika targów umożliwia zebranie w jednym punkcie wielu wystawców mogących zaproponować odwiedzającym dostosowaną do ich potrzeb i upodobań ofertę turystyczną. Liczne materiały promocyjne przywiezione na targi, skupiały wokół stoiska tłumy zainteresowanych. Wielu przydatnych i ciekawych informacji na temat naszego regionu, udzielali przedstawiciele Wydziału Promocji Powiatu Ostródzkiego oraz Stowarzyszenia Zachodniomazurskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej (ZLOT).

1
1
1

Tekst: Wydział Promocji
Zdjęcia: ZLOT

Oświata link

Oświata Kultura i Sport

Z życia szkół i placówek
Doradztwo zawodowe
Profilaktyka szkolna
Warmińsko-Mazurskie dni rodziny
Wykaz szkół i placówek oświatowych

linkuje cały box

Rozwój lokalny

Perspektywa finansowa 2014-2020
Zrealizowane projekty 2007-2013
Dokumenty strategiczne

Strefa interesanta link

Strefa Interesanta

Powiatowy Rzecznik Konsumetów
PCPR
Powiatowy Urząd Pracy
Konsultacje Społeczne
Poradnik Interesanta

 bip logo 2

Powiat społecznościowy

Dołącz do nas i Ty!

logo ranking 2015

  zwiazek powiatow

WARMIA

zlot

szesnastka

Podobne:

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. RODO Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Szanowni Państwo,
Informujemy, że Starostwo Powiatowe w Ostródzie na swoich stronach internetowych i społecznościowych oraz w drukowanych publikatorach umieszcza zdjęcia oraz materiały filmowe, dokumentujące różnego rodzaju imprezy i wydarzenia publiczne, kulturalne, sportowe, rekreacyjne, społeczne itp., dotyczące realizacji przez Powiat Ostródzki jego zadań i projektów, na których uwidaczniane są wizerunki osób uczestniczących w takich wydarzeniach.
Z uwagi na obowiązujące przepisy o ochronie danych osobowych i spoczywający na Starostwie Powiatowym w Ostródzie (jako administratorze przetwarzającym dane osobowe obejmujące wizerunek osób fizycznych) obowiązek przetwarzania takich danych osobowych zgodnie z prawem, informujemy, że przysługuje Państwu prawo zwrócenia się do administratora z żądaniem usunięcia każdego materiału, na którym został utrwalony Państwa wizerunek lub jego zmodyfikowania w kierunku uniemożliwiającym Państwa identyfikację, jeżeli nie wyrażacie Państwo zgody na jego przetwarzanie i przechowywanie. Z żądaniem takim możecie Państwo zwrócić się listownie lub drogą elektroniczną na adresy powszechnie dostępne na stronach internetowych Starostwa Powiatowego w Ostródzie.