4W niedzielę 12 kwietnia 2015 r. odbyły się biegi sztafetowe dla samorządów i firm pn. „VITAL ARENA BUSINESS RUN”. Biegi sztafetowe i indywidualne zostały zorganizowane w ramach targów Vital Sport Arena przez Centrum Targowo-Konferencyjne – Expo Arena w Ostródzie. Zawodnicy mieli do pokonania na terenie Areny oraz wewnątrz nowo-otwartych hal nr 4 i 5 - łącznie 8 km.

Drużynę Powiatu Ostródzkiego reprezentowali: Andrzej Wiczkowski – Starosta Ostródzki, Tomasz Orłowski – Radny Rady Powiatu w Ostródzie, Mariusz Ignatjuk – pracownik Starostwa Powiatowego w Ostródzie oraz Bartosz Gesek – pracownik Zarządu Dróg Powiatowych. Dzięki współpracy i bardzo dobrej formie członków ekipy zajęli oni 5 miejsce na 24 drużyny.

Impreza odbywała się z okazji oddania do użytku II-go etapu budowy Centrum Targowo-Konferencyjne Expo Arena w Ostródzie.

Poniżej znajduje się link do oficjalnych wyników: