sciezka2_copy statek_przy_molo_copy panorama_copy porownanie_copy

4W niedzielę 12 kwietnia 2015 r. odbyły się biegi sztafetowe dla samorządów i firm pn. „VITAL ARENA BUSINESS RUN”. Biegi sztafetowe i indywidualne zostały zorganizowane w ramach targów Vital Sport Arena przez Centrum Targowo-Konferencyjne – Expo Arena w Ostródzie. Zawodnicy mieli do pokonania na terenie Areny oraz wewnątrz nowo-otwartych hal nr 4 i 5 - łącznie 8 km.

Drużynę Powiatu Ostródzkiego reprezentowali: Andrzej Wiczkowski – Starosta Ostródzki, Tomasz Orłowski – Radny Rady Powiatu w Ostródzie, Mariusz Ignatjuk – pracownik Starostwa Powiatowego w Ostródzie oraz Bartosz Gesek – pracownik Zarządu Dróg Powiatowych. Dzięki współpracy i bardzo dobrej formie członków ekipy zajęli oni 5 miejsce na 24 drużyny.

 

Impreza odbywała się z okazji oddania do użytku II-go etapu budowy Centrum Targowo-Konferencyjne Expo Arena w Ostródzie.

Poniżej znajduje się link do oficjalnych wyników:

http://www.vitalsportarena.pl/sites/vitalsportarena.pl/files/wyniki_sztafeta_expo.pdf

 

1
1
1
1
1
1
1
1
1

Oświata link

Oświata Kultura i Sport

Z życia szkół i placówek
Doradztwo zawodowe
Profilaktyka szkolna
Warmińsko-Mazurskie dni rodziny
Wykaz szkół i placówek oświatowych

linkuje cały box

Rozwój lokalny

Perspektywa finansowa 2014-2020
Zrealizowane projekty 2007-2013
Dokumenty strategiczne

Strefa interesanta link

Strefa Interesanta

Powiatowy Rzecznik Konsumetów
PCPR
Powiatowy Urząd Pracy
Konsultacje Społeczne
Poradnik Interesanta

 bip logo 2

Powiat społecznościowy

Dołącz do nas i Ty!

logo ranking 2015

  zwiazek powiatow

WARMIA

zlot

szesnastka

Podobne:

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. RODO Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Szanowni Państwo,
Informujemy, że Starostwo Powiatowe w Ostródzie na swoich stronach internetowych i społecznościowych oraz w drukowanych publikatorach umieszcza zdjęcia oraz materiały filmowe, dokumentujące różnego rodzaju imprezy i wydarzenia publiczne, kulturalne, sportowe, rekreacyjne, społeczne itp., dotyczące realizacji przez Powiat Ostródzki jego zadań i projektów, na których uwidaczniane są wizerunki osób uczestniczących w takich wydarzeniach.
Z uwagi na obowiązujące przepisy o ochronie danych osobowych i spoczywający na Starostwie Powiatowym w Ostródzie (jako administratorze przetwarzającym dane osobowe obejmujące wizerunek osób fizycznych) obowiązek przetwarzania takich danych osobowych zgodnie z prawem, informujemy, że przysługuje Państwu prawo zwrócenia się do administratora z żądaniem usunięcia każdego materiału, na którym został utrwalony Państwa wizerunek lub jego zmodyfikowania w kierunku uniemożliwiającym Państwa identyfikację, jeżeli nie wyrażacie Państwo zgody na jego przetwarzanie i przechowywanie. Z żądaniem takim możecie Państwo zwrócić się listownie lub drogą elektroniczną na adresy powszechnie dostępne na stronach internetowych Starostwa Powiatowego w Ostródzie.