banner 8wspanialych3Finał Ogólnopolski XXI Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych” w Ostródzie. W dniach 12-15 czerwca Ostróda będzie gościć lokalnych laureatów Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”. Oczekujemy na przyjazd wolontariuszy z opiekunami oraz przedstawicielami samorządów reprezentujących miasta, gminy, powiaty z całej Polski.

Spotkanie będzie okazją do wymiany doświadczeń oraz inspiracją do kolejnych działań młodych wolontariuszy. 13 czerwca 2015 r., w Ostródzie, podczas XXI Gali Ogólnopolskiego Konkursu „Ośmiu Wspaniałych” zostaną zaprezentowani młodzi wolontariusze, którzy w sposób szczególny angażują się w pracy na rzecz drugiego człowieka oraz innych istot żyjących.

Przedmiotem kulminacyjnym Konkursu jest wytypowanie ośmiu laureatów w kategorii wiekowej „Ósemki”, którzy otrzymają tytuł „Wspaniałej” lub „Wspaniałego” oraz zostaną nagrodzeni specjalnie zaprojektowanymi statuetkami przez artystę Wojciecha Kałę.
Oczekujemy od 300-500 Wolontariuszy z całej Polski.

Do spotkania!

Do pobrania: