bibliotekaDnia 8 maja 2015r. (piątek) ze względu na szkolenie dla bibliotekarzy Powiatowa Biblioteka Pedagogiczna w Ostródzie będzie czynna dla czytelników w godz. 14.00-17.00. Za utrudnienia przepraszamy! W związku z obchodami XII. edycji Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek w dniach 8-15 maja 2015r. Powiatowa Biblioteka Pedagogiczna w Ostródzie zaprasza wszystkich małych i dużych czytelników na „Dni Otwarte”.

W tym roku obchodzimy go pod hasłem „Wybieram bibliotekę”. W czasie „Dni otwartych” Biblioteka oferuje:

„Biblioteka oczami dziecka” - wycieczka po bibliotece + zajęcia plastyczne dla przedszkolaków (zwiedzenie biblioteki, pogadanka, wykonanie prac plastycznych będących wyobrażeniem przedszkolaków na temat bibliotekarek i bibliotek) – termin zajęć do uzgodnienia.
Odkrywamy tajemnice biblioteki – zwiedzanie pomieszczeń biblioteki „od piwnic po strych”, przybliżenie zwiedzającym pracy bibliotecznej. W przypadku grup szkolnych zwiedzanie może być połączone z lekcją biblioteczną.
Najciekawsze zakładki do książki – wystawa prac konkursowych uczniów Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych w Ostródzie.

Zgłoszenia na wycieczki, zajęcia plastyczne oraz lekcje biblioteczne przyjmowane są elektronicznie Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub telefonicznie 8964625 81.

Informację nadesłała: Ewa Pawłowska