plakat15 sierpnia w Morągu po raz kolejny odbędzie się III Jarmark Morąski, na którym zaprezentują się wytwórcy wyrobów użytkowych, artystycznych naturalnych artykułów spożywczych oraz podmioty z branży turystycznej. To jednodniowa impreza o charakterze wystawienniczo–handlowym promująca takie właśnie produkty. Udział w Jarmarku to doskonała okazja do wymiany doświadczeń, promocji swoich wyrobów i usług.

Wzorem poprzednich edycji, organizatorzy zadbali o niepowtarzalną atmosferę oraz atrakcje zapewniające duże zainteresowanie wśród odwiedzających gości.

Podczas Jarmarku będzie można zobaczyć: ważenie piwa metodą średniowieczną, teatry uliczne, pokazy tradycyjnych rzemiosł, wziąć udział w grze ulicznej, czy też wybić morąską monetę. Przewidziano również wiele konkursów i atrakcji dla dzieci.

Kraina Wielkich Jezior Mazurskich, Pojezierza Iławskiego i Powiśla to regiony o ogromnym bogactwie przyrodniczym, kulturowym i historycznym. Krajobraz zachwyca swą różnorodnością, unikalnością oraz pierwotnym charakterem. Dzięki swej indywidualności obszary te doczekały się kilku kampanii promocyjnych, ukazujących ich wyjątkowość i bogactwo. Możemy je również dostrzec w doskonałej jakości produktach lokalnych i regionalnych.

W bieżącym roku, po raz pierwszy, patronat nad tą imprezą objął Starosta Ostródzki Andrzej Wiczkowski. Organizatorzy serdecznie zapraszają do współpracy wystawców.