sciezka2_copy statek_przy_molo_copy panorama_copy porownanie_copy

1I PIKNIK z okazji dnia rodzicielstwa zastępczego odbył się 30 maja 2015 r. na terenie zielonym internatu Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych w Ostródzie. Piknik odbył się pod honorowym patronatem Starosty Ostródzkiego Andrzeja Wiczkowskiego, patronatem medialnym Gazety Ostródzkiej i dzięki wsparciu wielu darczyńców.

Na uczestników PIKNIKU czekał kącik plastyczny, kącik piękności, gdzie dzieciom malowano twarze, czesano fantazyjne fryzury, można było samodzielnie wykonać bransoletkę, pomalować paznokcie; w kąciku militarnym każdy mógł użyć broni pneumatycznej. Był również kącik-bufet z pyszną grochówką, bigosem, przepysznym ciastem, tortem, ciepłymi i zimnymi napojami.

Piknik to jedyna możliwość spotkania się wszystkich rodzin zastępczych i rodzinnych domów dziecka z terenu Powiatu Ostródzkiego oraz okazja do podzielenia się swoimi doświadczeniami, troskami i radościami wynikającymi z pieczy zastępczej.

Obecność i otwartość rodzin, radość i uśmiech na twarzach dzieci, jest najlepszym dowodem na to, że piknik należy zaliczyć do udanych i wpisać go na stałe do kalendarza tradycji powiatu ostródzkiego.

10.06.2015 r.

Sabina Zdunek
PCPR Ostróda

1
1
1
1
1
1

Oświata link

Oświata Kultura i Sport

Z życia szkół i placówek
Doradztwo zawodowe
Profilaktyka szkolna
Warmińsko-Mazurskie dni rodziny
Wykaz szkół i placówek oświatowych

linkuje cały box

Rozwój lokalny

Perspektywa finansowa 2014-2020
Zrealizowane projekty 2007-2013
Dokumenty strategiczne

Strefa interesanta link

Strefa Interesanta

Powiatowy Rzecznik Konsumetów
PCPR
Powiatowy Urząd Pracy
Konsultacje Społeczne
Poradnik Interesanta

 bip logo 2

Powiat społecznościowy

Dołącz do nas i Ty!

logo ranking 2015

  zwiazek powiatow

WARMIA

zlot

szesnastka

Podobne:

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. RODO Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Szanowni Państwo,
Informujemy, że Starostwo Powiatowe w Ostródzie na swoich stronach internetowych i społecznościowych oraz w drukowanych publikatorach umieszcza zdjęcia oraz materiały filmowe, dokumentujące różnego rodzaju imprezy i wydarzenia publiczne, kulturalne, sportowe, rekreacyjne, społeczne itp., dotyczące realizacji przez Powiat Ostródzki jego zadań i projektów, na których uwidaczniane są wizerunki osób uczestniczących w takich wydarzeniach.
Z uwagi na obowiązujące przepisy o ochronie danych osobowych i spoczywający na Starostwie Powiatowym w Ostródzie (jako administratorze przetwarzającym dane osobowe obejmujące wizerunek osób fizycznych) obowiązek przetwarzania takich danych osobowych zgodnie z prawem, informujemy, że przysługuje Państwu prawo zwrócenia się do administratora z żądaniem usunięcia każdego materiału, na którym został utrwalony Państwa wizerunek lub jego zmodyfikowania w kierunku uniemożliwiającym Państwa identyfikację, jeżeli nie wyrażacie Państwo zgody na jego przetwarzanie i przechowywanie. Z żądaniem takim możecie Państwo zwrócić się listownie lub drogą elektroniczną na adresy powszechnie dostępne na stronach internetowych Starostwa Powiatowego w Ostródzie.