sciezka2_copy statek_przy_molo_copy panorama_copy porownanie_copy

5W sobotę, 30 maja 2015 roku Zespół Szkół Zawodowych im. Sándora Petőfi w Ostródzie uroczyście obchodził swoje 50-lecie. Ten wyjątkowy dzień wypełniły: uroczysta msza święta, zwiedzanie szkoły, akademia i zabawa w pobliskiej restauracji. Uroczystość zgromadziła ponad 350 absolwentów. Święto stało się okazją do zaprezentowania osiągnięć szkoły oraz było wspaniałą lekcją historii dla uczniów.

O godz. 11.00 uczestnicy uroczystości przemaszerowali ulicami by wziąć udział we mszy świętej w Kościele NPNMP w Ostródzie. Gośćmi uroczystość byli, m.in.: poseł Zbigniew Babalski, Starosta Ostródzki Andrzej Wiczkowski, samorządowcy, delegacje z Niemiec i Litwy i przedsiębiorcy. Po nabożeństwie odbyła się część oficjalna. Dyrektor przybliżył, m. in., historię szkoły. Osoby zaangażowane w rozwój szkoły wyróżniono honorowymi odznakami. Nobilitującą była obecność emerytów szkoły, a szczególnie wzruszające było wystąpienie reprezentanta absolwentów.

Szkolny czas to najpiękniejsze lata w życiu, to młodość, beztroska, przyjaciele, to niezatarte wspomnienia, do których powraca się z radością i sentymentem!


Catering dla uczestników przygotowali pracownicy i uczniowie szkoły.

08.06.2015 r.
Katarzyna Fąk

1
1
1
1
1

Oświata link

Oświata Kultura i Sport

Z życia szkół i placówek
Doradztwo zawodowe
Profilaktyka szkolna
Warmińsko-Mazurskie dni rodziny
Wykaz szkół i placówek oświatowych

linkuje cały box

Rozwój lokalny

Perspektywa finansowa 2014-2020
Zrealizowane projekty 2007-2013
Dokumenty strategiczne

Strefa interesanta link

Strefa Interesanta

Powiatowy Rzecznik Konsumetów
PCPR
Powiatowy Urząd Pracy
Konsultacje Społeczne
Poradnik Interesanta

 bip logo 2

Powiat społecznościowy

Dołącz do nas i Ty!

logo ranking 2015

  zwiazek powiatow

WARMIA

zlot

szesnastka

Podobne:

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. RODO Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Szanowni Państwo,
Informujemy, że Starostwo Powiatowe w Ostródzie na swoich stronach internetowych i społecznościowych oraz w drukowanych publikatorach umieszcza zdjęcia oraz materiały filmowe, dokumentujące różnego rodzaju imprezy i wydarzenia publiczne, kulturalne, sportowe, rekreacyjne, społeczne itp., dotyczące realizacji przez Powiat Ostródzki jego zadań i projektów, na których uwidaczniane są wizerunki osób uczestniczących w takich wydarzeniach.
Z uwagi na obowiązujące przepisy o ochronie danych osobowych i spoczywający na Starostwie Powiatowym w Ostródzie (jako administratorze przetwarzającym dane osobowe obejmujące wizerunek osób fizycznych) obowiązek przetwarzania takich danych osobowych zgodnie z prawem, informujemy, że przysługuje Państwu prawo zwrócenia się do administratora z żądaniem usunięcia każdego materiału, na którym został utrwalony Państwa wizerunek lub jego zmodyfikowania w kierunku uniemożliwiającym Państwa identyfikację, jeżeli nie wyrażacie Państwo zgody na jego przetwarzanie i przechowywanie. Z żądaniem takim możecie Państwo zwrócić się listownie lub drogą elektroniczną na adresy powszechnie dostępne na stronach internetowych Starostwa Powiatowego w Ostródzie.