sciezka2_copy statek_przy_molo_copy panorama_copy porownanie_copy

230 maja 2015r. w Zespole Szkół Zawodowych im. S. Staszica i CKU w Ostródzie odbył się „dzień otwarty” szkoły. Dzień był formą rodzinnego festynu. Tu spotkali się słuchacze, uczniowie, nauczyciele, absolwenci, rodzice i mieszkańcy Ostródy. Uczestnicy imprezy zapoznali się z szeroką ofertą edukacyjną szkoły, przedstawioną przez doradców zawodowych - panią Teresę Wojtowicz i panią Agnieszkę Luczek.

W uroczystości uczestniczyli m.in.: Przewodniczący Komisji Budżetu i Gospodarki Rady Powiatu w Ostródzie - Pan Grzegorz Kastrau oraz Pani Jolanta Dakowska Naczelnik Wydziału Kultury, Sportu i Współpracy z Sektorem Pozarządowym starostwa w Ostródzie.

Pracownik Wojewódzkiej Stacji Sanitarno–Epidemiologicznej w Olsztynie pan Radosław Gruss wygłosił prelekcję nt. zagrożeń związanych z chorobami odkleszczowymi. Dla wszystkich troszczących się o swoje zdrowie, istniała możliwość pomiaru ilości dwutlenku węgla w wydychanym powietrzu oraz pomiaru ciśnienia tętniczego - wykonywana przez słuchaczy klasy I „Opiekun Medyczny”. Przed szkołą, dla zainteresowanych zorganizowano punkty porad prawnych, porad BHP, a także punkt doradcy zawodowego. Stworzono także możliwość zapisania się do szkoły w punkcie rekrutacyjnym.

Wśród atrakcji tego dnia były rozgrywki sportowe i strzelanie z wiatrówki. Można było skorzystać z saloniku fryzjerskiego, obejrzeć wystawę zdjęć, a także zjeść i wypić coś ciepłego. Dzień otwarty był czasem wspólnego rodzinnego świętowania. To był prawdziwy piknik w CKU.
 
Autor tekstu oraz zdjęć:  Ewa Kowalska
1
1
1
1
1
1

Oświata link

Oświata Kultura i Sport

Z życia szkół i placówek
Doradztwo zawodowe
Profilaktyka szkolna
Warmińsko-Mazurskie dni rodziny
Wykaz szkół i placówek oświatowych

linkuje cały box

Rozwój lokalny

Perspektywa finansowa 2014-2020
Zrealizowane projekty 2007-2013
Dokumenty strategiczne

Strefa interesanta link

Strefa Interesanta

Powiatowy Rzecznik Konsumetów
PCPR
Powiatowy Urząd Pracy
Konsultacje Społeczne
Poradnik Interesanta

 bip logo 2

Powiat społecznościowy

Dołącz do nas i Ty!

logo ranking 2015

  zwiazek powiatow

WARMIA

zlot

szesnastka

Podobne:

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. RODO Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Szanowni Państwo,
Informujemy, że Starostwo Powiatowe w Ostródzie na swoich stronach internetowych i społecznościowych oraz w drukowanych publikatorach umieszcza zdjęcia oraz materiały filmowe, dokumentujące różnego rodzaju imprezy i wydarzenia publiczne, kulturalne, sportowe, rekreacyjne, społeczne itp., dotyczące realizacji przez Powiat Ostródzki jego zadań i projektów, na których uwidaczniane są wizerunki osób uczestniczących w takich wydarzeniach.
Z uwagi na obowiązujące przepisy o ochronie danych osobowych i spoczywający na Starostwie Powiatowym w Ostródzie (jako administratorze przetwarzającym dane osobowe obejmujące wizerunek osób fizycznych) obowiązek przetwarzania takich danych osobowych zgodnie z prawem, informujemy, że przysługuje Państwu prawo zwrócenia się do administratora z żądaniem usunięcia każdego materiału, na którym został utrwalony Państwa wizerunek lub jego zmodyfikowania w kierunku uniemożliwiającym Państwa identyfikację, jeżeli nie wyrażacie Państwo zgody na jego przetwarzanie i przechowywanie. Z żądaniem takim możecie Państwo zwrócić się listownie lub drogą elektroniczną na adresy powszechnie dostępne na stronach internetowych Starostwa Powiatowego w Ostródzie.