sciezka2_copy statek_przy_molo_copy panorama_copy porownanie_copy

imageInformujemy, że Zarząd Województwa 4 listopada 2014 roku przyjął i aktualnie wdraża projekt pn. „Warmia i Mazury dla Dużej Rodziny”. Projekt zakłada stworzenie katalogu miejsc przyjaznych rodzinie – placówek, instytucji, firm, które w ramach projektu będą oferowały tańsze usługi, produkty i artykuły rodzinom wielodzietnym. W ramach programu rodziny wielodzietne będą mogły korzytać z tańszych usług, produktów i artykułów oferowanych przez partnerów Projektu. Cele przedsięwzięcia wpisują się w idee Programu Polityki Rodzinnej Prezydenta RP „Dobry Klimat Dla Rodziny”, jednocześnie są spójne z nowoprzyjętą ustawą z 5 grudnia 2014 roku o Karcie Dużej Rodziny.

Udział w przedsięwzięciu może wziąć każdy podmiot oferujący ulgi czy zniżki na świadczone przez siebie usługi lub realizuje działania i inicjatywy prorodzinne.

Chęć uczestnictwa można zgłaszać poprzez przesłanie formularza aplikacyjnego dostępnego na stronie:
http://portal.warmia.mazury.pl/images/Departamenty/Regionalny_Osrodek_Polityki_Spolecznej/karta_duzej_rodziny2014/za%C5%82.1_do_porozumienia_formularz_aplikacyjny.docx
oraz przesłanie go do Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej na adres:
ul. Głowackiego 17, 10-449 Olsztyn, pok. 24a,
lub mailowo : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript..


Po zweryfikowaniu zgłoszenia potencjalni partnerzy zostaną zaproszeni do podpisania porozumienia ws. współpracy z Marszałkiem Województwa Warmińsko-Mazurskiego.
W przypadku pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z pracownikami Biura ds. wspierania rodziny i systemu pieczy zastępczej oraz polityki prorodzinnej:
tel. 89-521-95-24, email.: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub
tel. 89-521-95-24, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript..


Na stronie internetowej Urzędu Marszałkowskiego http://portal.warmia.mazury.pl/pl/polityka-spoleczna/pomoc-rodzinie dostępna jest informacja o projekcie oraz aktualna lista partnerów projektu wraz z oferowanymi przez nich ulgami, zniżkami.

 

Oświata link

Oświata Kultura i Sport

Z życia szkół i placówek
Doradztwo zawodowe
Profilaktyka szkolna
Warmińsko-Mazurskie dni rodziny
Wykaz szkół i placówek oświatowych

linkuje cały box

Rozwój lokalny

Perspektywa finansowa 2014-2020
Zrealizowane projekty 2007-2013
Dokumenty strategiczne

Strefa interesanta link

Strefa Interesanta

Powiatowy Rzecznik Konsumetów
PCPR
Powiatowy Urząd Pracy
Konsultacje Społeczne
Poradnik Interesanta

 bip logo 2

Powiat społecznościowy

Dołącz do nas i Ty!

logo ranking 2015

  zwiazek powiatow

WARMIA

zlot

szesnastka

Podobne:

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. RODO Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Szanowni Państwo,
Informujemy, że Starostwo Powiatowe w Ostródzie na swoich stronach internetowych i społecznościowych oraz w drukowanych publikatorach umieszcza zdjęcia oraz materiały filmowe, dokumentujące różnego rodzaju imprezy i wydarzenia publiczne, kulturalne, sportowe, rekreacyjne, społeczne itp., dotyczące realizacji przez Powiat Ostródzki jego zadań i projektów, na których uwidaczniane są wizerunki osób uczestniczących w takich wydarzeniach.
Z uwagi na obowiązujące przepisy o ochronie danych osobowych i spoczywający na Starostwie Powiatowym w Ostródzie (jako administratorze przetwarzającym dane osobowe obejmujące wizerunek osób fizycznych) obowiązek przetwarzania takich danych osobowych zgodnie z prawem, informujemy, że przysługuje Państwu prawo zwrócenia się do administratora z żądaniem usunięcia każdego materiału, na którym został utrwalony Państwa wizerunek lub jego zmodyfikowania w kierunku uniemożliwiającym Państwa identyfikację, jeżeli nie wyrażacie Państwo zgody na jego przetwarzanie i przechowywanie. Z żądaniem takim możecie Państwo zwrócić się listownie lub drogą elektroniczną na adresy powszechnie dostępne na stronach internetowych Starostwa Powiatowego w Ostródzie.