sciezka2_copy statek_przy_molo_copy panorama_copy porownanie_copy

front350 uczniów i nauczycieli ze szkół ponadgimnazjalnych uczestniczyło w VIII Powiatowej Pielgrzymce młodzieży szkół ponadgimnazjalnych do Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Lubajnach, która odbyła się 21 września br.

W związku z trwającymi pracami na DK7, uniemożliwiającymi zorganizowanie pieszej pielgrzymki, młodzież wraz z nauczycielami dotarła na miejsce autokarami. O godz. 11:30 rozpoczęła się uroczysta Msza Święta, w której uczestniczyli: Starosta Ostródzki Andrzej Wiczkowski, Wicestarosta Edmund Winnicki oraz dyrektorzy szkół ponadgimnazjalnych.

Po Mszy Św. na pielgrzymów czekał poczęstunek, przygotowany przez uczniów i nauczycieli z Zespołu Szkół Zawodowych im. S. Petöfi, Zespołu Szkół Rolniczych im. W. Witosa, Zespołu Szkół Zawodowych im. St. Staszica i CKU w Ostródzie oraz parafian ks. Wiesława Kaniugi Proboszcza Parafii św. Benedykta w Lubajnach.
 
Źródło informacji: Arkadiusz Krajzewicz
Foto: Arkadiusz Krajzewicz
 

1
1
1
1

Oświata link

Poznaj Powiat

Struktura administracyjna
Obszar i położenie
Herb i flaga
Powiat Turystyczny
Powiat w fotografii
Materiały filmowe
Rys historyczny
Baza noclegowa

linkuje cały box

Rozwój lokalny

Perspektywa finansowa 2014-2020
Zrealizowane projekty 2007-2013
Dokumenty strategiczne

Strefa interesanta link

Strefa Interesanta

Powiatowy Rzecznik Konsumetów
PCPR
Powiatowy Urząd Pracy
Konsultacje Społeczne
Poradnik Interesanta

 bip logo 2

Powiat społecznościowy

Dołącz do nas i Ty!

logo ranking 2015

  zwiazek powiatow

WARMIA

zlot

szesnastka

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. RODO Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Szanowni Państwo,
Informujemy, że Starostwo Powiatowe w Ostródzie na swoich stronach internetowych i społecznościowych oraz w drukowanych publikatorach umieszcza zdjęcia oraz materiały filmowe, dokumentujące różnego rodzaju imprezy i wydarzenia publiczne, kulturalne, sportowe, rekreacyjne, społeczne itp., dotyczące realizacji przez Powiat Ostródzki jego zadań i projektów, na których uwidaczniane są wizerunki osób uczestniczących w takich wydarzeniach.
Z uwagi na obowiązujące przepisy o ochronie danych osobowych i spoczywający na Starostwie Powiatowym w Ostródzie (jako administratorze przetwarzającym dane osobowe obejmujące wizerunek osób fizycznych) obowiązek przetwarzania takich danych osobowych zgodnie z prawem, informujemy, że przysługuje Państwu prawo zwrócenia się do administratora z żądaniem usunięcia każdego materiału, na którym został utrwalony Państwa wizerunek lub jego zmodyfikowania w kierunku uniemożliwiającym Państwa identyfikację, jeżeli nie wyrażacie Państwo zgody na jego przetwarzanie i przechowywanie. Z żądaniem takim możecie Państwo zwrócić się listownie lub drogą elektroniczną na adresy powszechnie dostępne na stronach internetowych Starostwa Powiatowego w Ostródzie.