sciezka2_copy statek_przy_molo_copy panorama_copy porownanie_copy

frontPowiatowe uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyły się w czwartek, 13 października 2016 r., w Centrum Użyteczności Publicznej w Ostródzie. Podczas obchodów Starosta Ostródzki nagrodził wyróżniających się nauczycieli i dyrektorów oraz najzdolniejszych uczniów.

Nagrody Starosty Ostródzkiego otrzymało 23 dyrektorów i nauczycieli szkół ponadgimnazjalnych i placówek oświatowych naszego powiatu. To wyróżnienie za szczególne osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze oraz aktywną pracę nad Strategią Edukacyjną Powiatu Ostródzkiego.
 
Uroczystość była również okazją do nagrodzenia najzdolniejszych uczniów szkół i placówek, którzy w roku szkolnym 2015/2016 uzyskali wysokie wyniki w nauce oraz wyróżnili się szczególnymi osiągnięciami we współzawodnictwie sportowym. Dyplomy z rąk Starosty Ostródzkiego odebrali przedstawiciele wyróżnionych stypendystów z poszczególnych szkół i placówek. Łącznie w bieżącym roku Starosta Ostródzki przyznał 100 stypendiów.

Część oficjalną zakończył występ artystyczny pt. „Chory belfer” w wykonaniu uczniów Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych w Ostródzie.
 
Źródło informacji: Arkadiusz Krajzewicz
Adiustacja: Henryk Kropidłowski
Autor zdjęć: Beata Stefańska
 

Oświata link

Poznaj Powiat

Struktura administracyjna
Obszar i położenie
Herb i flaga
Powiat Turystyczny
Powiat w fotografii
Materiały filmowe
Rys historyczny
Baza noclegowa

linkuje cały box

Rozwój lokalny

Perspektywa finansowa 2014-2020
Zrealizowane projekty 2007-2013
Dokumenty strategiczne

Strefa interesanta link

Strefa Interesanta

Powiatowy Rzecznik Konsumetów
PCPR
Powiatowy Urząd Pracy
Konsultacje Społeczne
Poradnik Interesanta

 bip logo 2

Powiat społecznościowy

Dołącz do nas i Ty!

logo ranking 2015

  zwiazek powiatow

WARMIA

zlot

szesnastka

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. RODO Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Szanowni Państwo,
Informujemy, że Starostwo Powiatowe w Ostródzie na swoich stronach internetowych i społecznościowych oraz w drukowanych publikatorach umieszcza zdjęcia oraz materiały filmowe, dokumentujące różnego rodzaju imprezy i wydarzenia publiczne, kulturalne, sportowe, rekreacyjne, społeczne itp., dotyczące realizacji przez Powiat Ostródzki jego zadań i projektów, na których uwidaczniane są wizerunki osób uczestniczących w takich wydarzeniach.
Z uwagi na obowiązujące przepisy o ochronie danych osobowych i spoczywający na Starostwie Powiatowym w Ostródzie (jako administratorze przetwarzającym dane osobowe obejmujące wizerunek osób fizycznych) obowiązek przetwarzania takich danych osobowych zgodnie z prawem, informujemy, że przysługuje Państwu prawo zwrócenia się do administratora z żądaniem usunięcia każdego materiału, na którym został utrwalony Państwa wizerunek lub jego zmodyfikowania w kierunku uniemożliwiającym Państwa identyfikację, jeżeli nie wyrażacie Państwo zgody na jego przetwarzanie i przechowywanie. Z żądaniem takim możecie Państwo zwrócić się listownie lub drogą elektroniczną na adresy powszechnie dostępne na stronach internetowych Starostwa Powiatowego w Ostródzie.