sciezka2_copy statek_przy_molo_copy panorama_copy porownanie_copy

frontUczniowie klasy I LW Zespołu Szkół Zawodowych im. S. Petöfi w Ostródzie, w dniach 21-23 listopada 2016 r. uczestniczyli w obozie szkoleniowym w Bolesławcu. Szkolenie zorganizowane zostało przez 23 Śląski Pułk Artylerii oraz Stowarzyszenie 62 Kompanii Specjalnej „COMMANDO”. Celem prowadzonych zajęć była integracja klas pierwszych oraz wypracowanie metod współpracy w zespole.

Uczniowie przez trzy dni pod okiem instruktorów wojskowych uczestniczyli w zajęciach sprawdzających ich umiejętności strzeleckie, taktyczne oraz sprawnościowe. Wśród realizowanych zagadnień były m.in. elementy musztry indywidualnej i zespołowej, natomiast w godzinach wieczornych młodzież doskonaliła umiejętności pływania na bolesławieckim basenie „Orka”. Ostatniego dnia odbył się turniej strzelecki z broni długiej pneumatycznej i rzut granatem na celność i odległość.

Podczas zbiórki podsumowującej szkolenie podziękowano wychowawcom za wsparcie i pomoc, a młodzieży za ogromny wysiłek i zaangażowanie.
 
Źródło informacji: E. Trzebiatowska-Maciejko
Auto zdjęć: E. Trzebiatowska-Maciejko

1
1
1
1
1
1

Oświata link

Poznaj Powiat

Struktura administracyjna
Obszar i położenie
Herb i flaga
Powiat Turystyczny
Powiat w fotografii
Materiały filmowe
Rys historyczny
Baza noclegowa

linkuje cały box

Rozwój lokalny

Perspektywa finansowa 2014-2020
Zrealizowane projekty 2007-2013
Dokumenty strategiczne

Strefa interesanta link

Strefa Interesanta

Powiatowy Rzecznik Konsumetów
PCPR
Powiatowy Urząd Pracy
Konsultacje Społeczne
Poradnik Interesanta

 bip logo 2

Powiat społecznościowy

Dołącz do nas i Ty!

logo ranking 2015

  zwiazek powiatow

WARMIA

zlot

szesnastka

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. RODO Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Szanowni Państwo,
Informujemy, że Starostwo Powiatowe w Ostródzie na swoich stronach internetowych i społecznościowych oraz w drukowanych publikatorach umieszcza zdjęcia oraz materiały filmowe, dokumentujące różnego rodzaju imprezy i wydarzenia publiczne, kulturalne, sportowe, rekreacyjne, społeczne itp., dotyczące realizacji przez Powiat Ostródzki jego zadań i projektów, na których uwidaczniane są wizerunki osób uczestniczących w takich wydarzeniach.
Z uwagi na obowiązujące przepisy o ochronie danych osobowych i spoczywający na Starostwie Powiatowym w Ostródzie (jako administratorze przetwarzającym dane osobowe obejmujące wizerunek osób fizycznych) obowiązek przetwarzania takich danych osobowych zgodnie z prawem, informujemy, że przysługuje Państwu prawo zwrócenia się do administratora z żądaniem usunięcia każdego materiału, na którym został utrwalony Państwa wizerunek lub jego zmodyfikowania w kierunku uniemożliwiającym Państwa identyfikację, jeżeli nie wyrażacie Państwo zgody na jego przetwarzanie i przechowywanie. Z żądaniem takim możecie Państwo zwrócić się listownie lub drogą elektroniczną na adresy powszechnie dostępne na stronach internetowych Starostwa Powiatowego w Ostródzie.