sciezka2_copy statek_przy_molo_copy panorama_copy porownanie_copy

frontProjekt pn. „ZAINWESTUJ W SIEBIE" skierowany jest do młodzieży klas Technikum ZSZ im. S. Petofi. Jego celem jest podniesienie kompetencji, w tym umiejętności zawodowych uczniów poprzez szkolenia, kursy i staże zawodowe, a także intensyfikacja współpracy szkoły z lokalnymi przedsiębiorcami.

 
 
 
 
Uczniowie już od stycznia będą mieli możliwość korzystania z następujących rodzajów wsparcia:

• kurs ECDL, CAD;
• kurs z asertywności - dla zawodu technik informatyk;
• kurs mała księgowość;
• zarządzanie czasem – dla zawodów technik ekonomista i technik handlowiec;
• kurs barman - barista, kurs autoprezentacji – dla zawodów technik obsługi turystycznej, technik hotelarstwa, technik żywienia i usług gastronomicznych;
• kurs animator czasu wolnego – dla zawodu technik obsługi turystycznej.

Każdy z uczestników weźmie także udział w bezpłatnych kursach: prawa jazdy kat. B oraz TOEIC (kurs języka angielskiego). Zakończenie projektu planowane jest na sierpień br.

W okresie od września do czerwca 2018 r. w „Ekonomiku” realizowany będzie kolejny, podobny projekt również skierowany do uczniów klas technikum.

Obydwa przedsięwzięcia finansowane są z funduszy Regionalnego Programu Operacyjnego. Ich łączna wartość przekracza 830 000,00 zł.

Źródło informacji: ZSZ im. S.Petofi
Adiustacja: Bartosz Brzozowski
 

Oświata link

Poznaj Powiat

Struktura administracyjna
Obszar i położenie
Herb i flaga
Powiat Turystyczny
Powiat w fotografii
Materiały filmowe
Rys historyczny
Baza noclegowa

linkuje cały box

Rozwój lokalny

Perspektywa finansowa 2014-2020
Zrealizowane projekty 2007-2013
Dokumenty strategiczne

Strefa interesanta link

Strefa Interesanta

Powiatowy Rzecznik Konsumetów
PCPR
Powiatowy Urząd Pracy
Konsultacje Społeczne
Poradnik Interesanta

 bip logo 2

Powiat społecznościowy

Dołącz do nas i Ty!

logo ranking 2015

  zwiazek powiatow

WARMIA

zlot

szesnastka

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. RODO Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Szanowni Państwo,
Informujemy, że Starostwo Powiatowe w Ostródzie na swoich stronach internetowych i społecznościowych oraz w drukowanych publikatorach umieszcza zdjęcia oraz materiały filmowe, dokumentujące różnego rodzaju imprezy i wydarzenia publiczne, kulturalne, sportowe, rekreacyjne, społeczne itp., dotyczące realizacji przez Powiat Ostródzki jego zadań i projektów, na których uwidaczniane są wizerunki osób uczestniczących w takich wydarzeniach.
Z uwagi na obowiązujące przepisy o ochronie danych osobowych i spoczywający na Starostwie Powiatowym w Ostródzie (jako administratorze przetwarzającym dane osobowe obejmujące wizerunek osób fizycznych) obowiązek przetwarzania takich danych osobowych zgodnie z prawem, informujemy, że przysługuje Państwu prawo zwrócenia się do administratora z żądaniem usunięcia każdego materiału, na którym został utrwalony Państwa wizerunek lub jego zmodyfikowania w kierunku uniemożliwiającym Państwa identyfikację, jeżeli nie wyrażacie Państwo zgody na jego przetwarzanie i przechowywanie. Z żądaniem takim możecie Państwo zwrócić się listownie lub drogą elektroniczną na adresy powszechnie dostępne na stronach internetowych Starostwa Powiatowego w Ostródzie.