sciezka2_copy statek_przy_molo_copy panorama_copy porownanie_copy

doswiadczenia prowadzi kolo naukowe studentow fizyki politechniki gdanskiejW Liceum Ogólnokształcącym Nr I im. Jana Bażyńskiego w Ostródzie, 19 stycznia 2017 r. odbywał się IV Festiwal Nauki – Dzień Otwarty dla Uczelni. Zaproszenie przyjęło dziesięć uczelni wyższych. Pracownicy naukowi prowadzili zajęcia z młodzieżą liceum w różnych formach: warsztatowych, wykładu czy pokazu. Uczniowie mogli przekonać się osobiście jak wyglądają zajęcia prowadzone przez nauczycieli akademickich ze studentami, a przecież właśnie bycie studentem jest aspiracją naszych przyszłych absolwentów.

Wiemy, że wybór kierunku studiów to pierwszy krok w dorosłe życie. Od podjętej przez uczniów decyzji zależy w dużej mierze przyszłość na gruncie zawodowym. Jak podjąć właściwą decyzję, która zapewni im jednocześnie możliwość rozwijania swoich zainteresowań i realną szansę na znalezienie pracy po zakończeniu studiów? W jaki sposób wybrać kierunek studiów, który będzie interesujący i jednocześnie zapewni im zatrudnienie po opuszczeniu murów akademickich? Odpowiedź na te pytania nie jest prosta. Poza tym, rosnące oczekiwania pracodawców sprawiają, iż dążymy do lepszego dopasowania swojego wykształcenia do wymogów rynku pracy. Zdajemy sobie sprawę, że wartościowa informacja jest kluczem do sukcesu – ich sukcesu.
Wszystkim gościom z uczelni dziękujemy za współpracę.
 
Źródło informacji: Jolanta Demczuk
Autor zdjęć: Oliwia Chorążewicz

1
1
1

Oświata link

Poznaj Powiat

Struktura administracyjna
Obszar i położenie
Herb i flaga
Powiat Turystyczny
Powiat w fotografii
Materiały filmowe
Rys historyczny
Baza noclegowa

linkuje cały box

Rozwój lokalny

Perspektywa finansowa 2014-2020
Zrealizowane projekty 2007-2013
Dokumenty strategiczne

Strefa interesanta link

Strefa Interesanta

Powiatowy Rzecznik Konsumetów
PCPR
Powiatowy Urząd Pracy
Konsultacje Społeczne
Poradnik Interesanta

 bip logo 2

Powiat społecznościowy

Dołącz do nas i Ty!

logo ranking 2015

  zwiazek powiatow

WARMIA

zlot

szesnastka

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. RODO Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Szanowni Państwo,
Informujemy, że Starostwo Powiatowe w Ostródzie na swoich stronach internetowych i społecznościowych oraz w drukowanych publikatorach umieszcza zdjęcia oraz materiały filmowe, dokumentujące różnego rodzaju imprezy i wydarzenia publiczne, kulturalne, sportowe, rekreacyjne, społeczne itp., dotyczące realizacji przez Powiat Ostródzki jego zadań i projektów, na których uwidaczniane są wizerunki osób uczestniczących w takich wydarzeniach.
Z uwagi na obowiązujące przepisy o ochronie danych osobowych i spoczywający na Starostwie Powiatowym w Ostródzie (jako administratorze przetwarzającym dane osobowe obejmujące wizerunek osób fizycznych) obowiązek przetwarzania takich danych osobowych zgodnie z prawem, informujemy, że przysługuje Państwu prawo zwrócenia się do administratora z żądaniem usunięcia każdego materiału, na którym został utrwalony Państwa wizerunek lub jego zmodyfikowania w kierunku uniemożliwiającym Państwa identyfikację, jeżeli nie wyrażacie Państwo zgody na jego przetwarzanie i przechowywanie. Z żądaniem takim możecie Państwo zwrócić się listownie lub drogą elektroniczną na adresy powszechnie dostępne na stronach internetowych Starostwa Powiatowego w Ostródzie.