sciezka2_copy statek_przy_molo_copy panorama_copy porownanie_copy

wicemistrzyni xv paraolimpiady w rio de janeiro pani anna harkowska trener polskiej kadry narodowej pan marian kowalski dyrektor zpswr pan tomasz brzeskiUczniowie Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych w Ostródzie realizujący projekt „Pięciobój młodych praolimpijczyków”, finansowany przez Fundację BZ WBK, poznali wicemistrzynię paraolimpijską w kolarstwie panią Annę Harkowską i trenera polskiej kadry paraolimpijczyków w kolarstwie pana Mariana Kowalskiego.

Pani Anna Harkowska reprezentuje Olsztyński Klub Sportowy Warmia i Mazury. Nasza mistrzyni opowiedziała młodym pięcioboistom z Ostródy o swoich sukcesach i przygotowaniach do XV Paraolimpiady w Rio de Janeiro. W marcu 2016 r. zdobyła ona dwa medale mistrzostw świata w Montichiari (Włochy) - złoty w scratchu i brązowy na 3000 m na dochodzenie. Jej ciężka praca i ogromny duch walki zostały nagrodzone również podczas reprezentowania Polski na Paraolimpiadzie w Rio. Zdobyła tam dwa srebrne medale, które
z dumą zaprezentowała naszym sportowcom.
 
 
Młodzież miała również okazję zapoznać się z praktycznymi wskazówkami dotyczącymi treningów kolarskich oraz pościgać się z mistrzynią podczas symulacji treningowej. Następnie pani Anna Harkowska wręczyła medale zwycięzcom rywalizacji w tenisie stołowym. Otrzymali je pięcioboiści Zespołu Placówek Szkolno –Wychowawczo -Rewalidacyjnych w Ostródzie: złoty – Kacper z klasy VI, srebrny – Łukasz z klasy I gimnazjum i brązowy – Kacper z klasy I gimnazjum.

Młodzież otrzymała wiele ciekawych odpowiedzi na zadane pytania. Na koniec uczniowie zdobyli wymarzone autografy i zrobili sobie z mistrzynią świata i wicemistrzynią paraolimpijską zdjęcia. Na pamiątkę tego spotkania pani Anna przekazała uczniom ZPSWR w Ostródzie swoją koszulkę startową z paraolimpiady wraz ze specjalną dedykacją
i autografem.
 
Źródło informacji: Magdalena Gliczyńska
Autor zdjęć: Magdalena Gliczyńska

1
1
1

Oświata link

Poznaj Powiat

Struktura administracyjna
Obszar i położenie
Herb i flaga
Powiat Turystyczny
Powiat w fotografii
Materiały filmowe
Rys historyczny
Baza noclegowa

linkuje cały box

Rozwój lokalny

Perspektywa finansowa 2014-2020
Zrealizowane projekty 2007-2013
Dokumenty strategiczne

Strefa interesanta link

Strefa Interesanta

Powiatowy Rzecznik Konsumetów
PCPR
Powiatowy Urząd Pracy
Konsultacje Społeczne
Poradnik Interesanta

 bip logo 2

Powiat społecznościowy

Dołącz do nas i Ty!

logo ranking 2015

  zwiazek powiatow

WARMIA

zlot

szesnastka

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. RODO Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Szanowni Państwo,
Informujemy, że Starostwo Powiatowe w Ostródzie na swoich stronach internetowych i społecznościowych oraz w drukowanych publikatorach umieszcza zdjęcia oraz materiały filmowe, dokumentujące różnego rodzaju imprezy i wydarzenia publiczne, kulturalne, sportowe, rekreacyjne, społeczne itp., dotyczące realizacji przez Powiat Ostródzki jego zadań i projektów, na których uwidaczniane są wizerunki osób uczestniczących w takich wydarzeniach.
Z uwagi na obowiązujące przepisy o ochronie danych osobowych i spoczywający na Starostwie Powiatowym w Ostródzie (jako administratorze przetwarzającym dane osobowe obejmujące wizerunek osób fizycznych) obowiązek przetwarzania takich danych osobowych zgodnie z prawem, informujemy, że przysługuje Państwu prawo zwrócenia się do administratora z żądaniem usunięcia każdego materiału, na którym został utrwalony Państwa wizerunek lub jego zmodyfikowania w kierunku uniemożliwiającym Państwa identyfikację, jeżeli nie wyrażacie Państwo zgody na jego przetwarzanie i przechowywanie. Z żądaniem takim możecie Państwo zwrócić się listownie lub drogą elektroniczną na adresy powszechnie dostępne na stronach internetowych Starostwa Powiatowego w Ostródzie.