sciezka2_copy statek_przy_molo_copy panorama_copy porownanie_copy

wizyta u burmistrzaLiceum Ogólnokształcące Nr I im. Jana Bażyńskiego w Ostródzie realizuje projekt dofinansowany z UE kwotą 164 993,56 PLN pt. „Rozwój nauczycieli i kadry zarządzającej gwarancją poprawy jakości szkoły”, którego celem jest podnoszenie jakości pracy szkoły w obszarze kształcenia, wychowania i opieki, organizacji i zarządzania.

W ramach realizacji w/w projektu, grupa nauczycieli wyjechała na tydzień ferii zimowych do Republiki Czeskiej celem uczestnictwa w praktykach zawodowych job shadowing polegających na obserwacji pracy czeskich nauczucieli. Szkołą partnerską projektu jest Gymnazium a Stredni Odborna Skola dr. Vaclava Smejkala w Usti nad Łabą.

Wyjazd pozwolił uczestnikom bliżej poznać czeski system edukacji, organizację placówki oraz metody i formy pracy. Nauczyciele z zazdrością oglądali przestronne i bogato wyposażone sale gimnastyczne i laboratoryjne; chemiczne i biologiczne, w których zajęcia edukacyjne prowadzone są z wykorzystaniem technik multimedialnych, tablic interaktywnych i specjalistycznego oprogramowania.

Uczestnicy zwiedzili zabytki w Usti nad Łabą, Litomericach, Pragi i Drezna, poznając się wzajemnie wymienili zawodowe doświadczenia, omówili system edukacji oraz realia pracy, poszerzyli znajomość języka angielskiego i czeskiego.
 
Źródło informacji: Wioletta Ewartowska
Autor zdjęć: Wioletta Ewartowska
 

Oświata link

Poznaj Powiat

Struktura administracyjna
Obszar i położenie
Herb i flaga
Powiat Turystyczny
Powiat w fotografii
Materiały filmowe
Rys historyczny
Baza noclegowa

linkuje cały box

Rozwój lokalny

Perspektywa finansowa 2014-2020
Zrealizowane projekty 2007-2013
Dokumenty strategiczne

Strefa interesanta link

Strefa Interesanta

Powiatowy Rzecznik Konsumetów
PCPR
Powiatowy Urząd Pracy
Konsultacje Społeczne
Poradnik Interesanta

 bip logo 2

Powiat społecznościowy

Dołącz do nas i Ty!

logo ranking 2015

  zwiazek powiatow

WARMIA

zlot

szesnastka

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. RODO Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Szanowni Państwo,
Informujemy, że Starostwo Powiatowe w Ostródzie na swoich stronach internetowych i społecznościowych oraz w drukowanych publikatorach umieszcza zdjęcia oraz materiały filmowe, dokumentujące różnego rodzaju imprezy i wydarzenia publiczne, kulturalne, sportowe, rekreacyjne, społeczne itp., dotyczące realizacji przez Powiat Ostródzki jego zadań i projektów, na których uwidaczniane są wizerunki osób uczestniczących w takich wydarzeniach.
Z uwagi na obowiązujące przepisy o ochronie danych osobowych i spoczywający na Starostwie Powiatowym w Ostródzie (jako administratorze przetwarzającym dane osobowe obejmujące wizerunek osób fizycznych) obowiązek przetwarzania takich danych osobowych zgodnie z prawem, informujemy, że przysługuje Państwu prawo zwrócenia się do administratora z żądaniem usunięcia każdego materiału, na którym został utrwalony Państwa wizerunek lub jego zmodyfikowania w kierunku uniemożliwiającym Państwa identyfikację, jeżeli nie wyrażacie Państwo zgody na jego przetwarzanie i przechowywanie. Z żądaniem takim możecie Państwo zwrócić się listownie lub drogą elektroniczną na adresy powszechnie dostępne na stronach internetowych Starostwa Powiatowego w Ostródzie.