sciezka2_copy statek_przy_molo_copy panorama_copy porownanie_copy

dyskusja i prowadzacyTak – ale z umiarem – do takiego wniosku doszli uczniowie w ‘Staszicu’ po szkolnej debacie na temat: „Internet rzetelnym źródłem wiedzy o świecie i
ludziach”.

Szkolną debatę uczniowie wraz z nauczycielami przygotowali w ramach realizacji projektu ‘Szkoła Cyfrowo Bezpieczna’. Odbyła się ona w świetlicy w czwartek – 16 marca 2017 r. Wzięli w niej udział zarówno uczniowie Zasadniczej Szkoły Zawodowej, jak i Technikum. Uczniowie przedstawiali różnorodne argumenty i przykłady świadczące o pozytywnych i ujemnych stronach tego medium. Dyskusja przebiegała w gorącej, ale kulturalnej atmosferze. Włączyła się w nią cała publiczność zgromadzona w świetlicy. Na koniec odbyło się głosowanie, którego celem było wyłonienie grupy z najbardziej przekonującymi argumentami. Zwyciężyli uczniowie przedstawiający pozytywne cechy Internetu, jako źródła rzetelnej wiedzy o świecie i ludziach.

1
1

 

Autor informacji: Zespół Szkół Zawodowych im. S. Staszica i Centrum Kształcenia Ustawicznego w Ostródzie
Autor zdjęć: Biblioteka Szkoły

Oświata link

Poznaj Powiat

Struktura administracyjna
Obszar i położenie
Herb i flaga
Powiat Turystyczny
Powiat w fotografii
Materiały filmowe
Rys historyczny
Baza noclegowa

linkuje cały box

Rozwój lokalny

Perspektywa finansowa 2014-2020
Zrealizowane projekty 2007-2013
Dokumenty strategiczne

Strefa interesanta link

Strefa Interesanta

Powiatowy Rzecznik Konsumetów
PCPR
Powiatowy Urząd Pracy
Konsultacje Społeczne
Poradnik Interesanta

 bip logo 2

Powiat społecznościowy

Dołącz do nas i Ty!

logo ranking 2015

  zwiazek powiatow

WARMIA

zlot

szesnastka

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. RODO Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Szanowni Państwo,
Informujemy, że Starostwo Powiatowe w Ostródzie na swoich stronach internetowych i społecznościowych oraz w drukowanych publikatorach umieszcza zdjęcia oraz materiały filmowe, dokumentujące różnego rodzaju imprezy i wydarzenia publiczne, kulturalne, sportowe, rekreacyjne, społeczne itp., dotyczące realizacji przez Powiat Ostródzki jego zadań i projektów, na których uwidaczniane są wizerunki osób uczestniczących w takich wydarzeniach.
Z uwagi na obowiązujące przepisy o ochronie danych osobowych i spoczywający na Starostwie Powiatowym w Ostródzie (jako administratorze przetwarzającym dane osobowe obejmujące wizerunek osób fizycznych) obowiązek przetwarzania takich danych osobowych zgodnie z prawem, informujemy, że przysługuje Państwu prawo zwrócenia się do administratora z żądaniem usunięcia każdego materiału, na którym został utrwalony Państwa wizerunek lub jego zmodyfikowania w kierunku uniemożliwiającym Państwa identyfikację, jeżeli nie wyrażacie Państwo zgody na jego przetwarzanie i przechowywanie. Z żądaniem takim możecie Państwo zwrócić się listownie lub drogą elektroniczną na adresy powszechnie dostępne na stronach internetowych Starostwa Powiatowego w Ostródzie.