sciezka2_copy statek_przy_molo_copy panorama_copy porownanie_copy

uczestnicy12 kwietnia 2017 r. w Zespole Szkół Zawodowych im. Sandora Petöfi w Ostródzie odbyły się II Drużynowe Zawody Klas Mundurowych. Honorowy Patronat nad Zawodami objęli: Starosta Ostródzki, Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie oraz Wójt Gminy Ostróda. Ponadto nagrody ufundowali również Agencja Ochrony „Skorpion”, PZU i Instytut Bezpieczeństwa i Obrony Narodowej.

 

Podczas otwarcia zawodów głos zabrał m. in. Starosta Ostródzki – Andrzej Wiczkowski a w imieniu Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Ostródzie kom. Krzysztof Bilicki. Obaj życzyli wszystkim uczestnikom jak najwięcej satysfakcji z uczestnictwa i sportowej rywalizacji podczas zawodów.

Polegają one na rywalizacji drużynowej i składają się z trzech konkurencji sprawnościowych. Pierwsza konkurencja polega na pokonaniu toru przeszkód, druga to pierwsza pomoc przedmedyczna, oraz trzecia - strzelanie dynamiczne.

Celem Zawodów jest propagowanie zawodu policjanta, doskonalenie umiejętności i sprawności fizycznych uczniów oraz roli i zadaniach Policji, jako organu odpowiedzialnego za bezpieczeństwo.

Do rywalizacji z uczniami Zespołu Szkół Zawodowych im. Sandora Petöfi w Ostródzie zaproszeni zostali uczniowie następujących szkół: Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących w Elblągu, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Malborku, Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Morągu, I Liceum Ogólnokształcące w Olsztynku, Zespół Szkół Ogólnokształcących w Węgorzewie. Łącznie w rywalizacji wzięło udział 64 uczniów.

Zmagania sprawnościowe zakończyły się sukcesem uczniów z Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Morągu, którzy minimalnie pokonali gospodarzy imprezy tj. klasę policyjną z Zespołu Szkół Zawodowych w Ostródzie.

1
1
1
1
1

Autor tekstu: Jarosław Mańka

Autor zdjęć: ZSZ im. S. Petöfi

Oświata link

Poznaj Powiat

Struktura administracyjna
Obszar i położenie
Herb i flaga
Powiat Turystyczny
Powiat w fotografii
Materiały filmowe
Rys historyczny
Baza noclegowa

linkuje cały box

Rozwój lokalny

Perspektywa finansowa 2014-2020
Zrealizowane projekty 2007-2013
Dokumenty strategiczne

Strefa interesanta link

Strefa Interesanta

Powiatowy Rzecznik Konsumetów
PCPR
Powiatowy Urząd Pracy
Konsultacje Społeczne
Poradnik Interesanta

 bip logo 2

Powiat społecznościowy

Dołącz do nas i Ty!

logo ranking 2015

  zwiazek powiatow

WARMIA

zlot

szesnastka

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. RODO Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Szanowni Państwo,
Informujemy, że Starostwo Powiatowe w Ostródzie na swoich stronach internetowych i społecznościowych oraz w drukowanych publikatorach umieszcza zdjęcia oraz materiały filmowe, dokumentujące różnego rodzaju imprezy i wydarzenia publiczne, kulturalne, sportowe, rekreacyjne, społeczne itp., dotyczące realizacji przez Powiat Ostródzki jego zadań i projektów, na których uwidaczniane są wizerunki osób uczestniczących w takich wydarzeniach.
Z uwagi na obowiązujące przepisy o ochronie danych osobowych i spoczywający na Starostwie Powiatowym w Ostródzie (jako administratorze przetwarzającym dane osobowe obejmujące wizerunek osób fizycznych) obowiązek przetwarzania takich danych osobowych zgodnie z prawem, informujemy, że przysługuje Państwu prawo zwrócenia się do administratora z żądaniem usunięcia każdego materiału, na którym został utrwalony Państwa wizerunek lub jego zmodyfikowania w kierunku uniemożliwiającym Państwa identyfikację, jeżeli nie wyrażacie Państwo zgody na jego przetwarzanie i przechowywanie. Z żądaniem takim możecie Państwo zwrócić się listownie lub drogą elektroniczną na adresy powszechnie dostępne na stronach internetowych Starostwa Powiatowego w Ostródzie.