sciezka2_copy statek_przy_molo_copy panorama_copy porownanie_copy

uczniowie na lekcji o funduszach 4Młodzież ze ‘Staszica’ zdobywała na specjalnie zorganizowanych zajęciach z przedsiębiorczości wiedzę o Funduszach Europejskich. Może kiedyś zaowocuje to podjęciem decyzji o spróbowaniu sił w uruchomieniu własnej firmy?

 

 

Dnia 31 marca 2017 roku w klasie II ie odbyły się nietypowe zajęcia z podstaw przedsiębiorczości: Lekcja o Funduszach Europejskich prowadzona przez p. Danutę Piękoś-Janulis Ministerstwo Rozwoju organizuje czwartą już edycję akcji edukacyjnej, pt. „Lekcja o Funduszach Europejskich”. Celem przedsięwzięcia jest popularyzacja wśród młodzieży ponadgimnazjalnej idei przedsiębiorczości, a także możliwości otrzymania wsparcia z Funduszy Europejskich na rozwój własnego biznesu. Podczas 45-minutowych zajęć na temat przedsiębiorczości uczniowie dowiedzieli się m.in., jak Fundusze Europejskie pomagają młodym ludziom przekuć pomysł w biznes. Lekcja była przeprowadzona w oparciu o dostarczony scenariusz oraz specjalnie przygotowany komiks przygodowy. Na zakończenie zajęć uczniowie mieli okazję wziąć udział w specjalnie przygotowanym konkursie związanym z tematyką Funduszy Europejskich. Najlepsi z nich otrzymali drobne upominki: pendrive’a, słuchawki oraz mysz komputerową.

uczniowie na lekcji o funduszach 2

 

 

 

 

Zwycięzcom gratulujemy a przyszłym biznesmenom życzymy odwagi! Kto wie – może kiedyś…:)?

Autor tekstu: Małgorzata Kierozalska, Krzysztof Świątek
Autor zdjęć: Małgorzata Kierozalska

 

Oświata link

Poznaj Powiat

Struktura administracyjna
Obszar i położenie
Herb i flaga
Powiat Turystyczny
Powiat w fotografii
Materiały filmowe
Rys historyczny
Baza noclegowa

linkuje cały box

Rozwój lokalny

Perspektywa finansowa 2014-2020
Zrealizowane projekty 2007-2013
Dokumenty strategiczne

Strefa interesanta link

Strefa Interesanta

Powiatowy Rzecznik Konsumetów
PCPR
Powiatowy Urząd Pracy
Konsultacje Społeczne
Poradnik Interesanta

 bip logo 2

Powiat społecznościowy

Dołącz do nas i Ty!

logo ranking 2015

  zwiazek powiatow

WARMIA

zlot

szesnastka

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. RODO Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Szanowni Państwo,
Informujemy, że Starostwo Powiatowe w Ostródzie na swoich stronach internetowych i społecznościowych oraz w drukowanych publikatorach umieszcza zdjęcia oraz materiały filmowe, dokumentujące różnego rodzaju imprezy i wydarzenia publiczne, kulturalne, sportowe, rekreacyjne, społeczne itp., dotyczące realizacji przez Powiat Ostródzki jego zadań i projektów, na których uwidaczniane są wizerunki osób uczestniczących w takich wydarzeniach.
Z uwagi na obowiązujące przepisy o ochronie danych osobowych i spoczywający na Starostwie Powiatowym w Ostródzie (jako administratorze przetwarzającym dane osobowe obejmujące wizerunek osób fizycznych) obowiązek przetwarzania takich danych osobowych zgodnie z prawem, informujemy, że przysługuje Państwu prawo zwrócenia się do administratora z żądaniem usunięcia każdego materiału, na którym został utrwalony Państwa wizerunek lub jego zmodyfikowania w kierunku uniemożliwiającym Państwa identyfikację, jeżeli nie wyrażacie Państwo zgody na jego przetwarzanie i przechowywanie. Z żądaniem takim możecie Państwo zwrócić się listownie lub drogą elektroniczną na adresy powszechnie dostępne na stronach internetowych Starostwa Powiatowego w Ostródzie.