Laureaci konkursówObchody Europejskiego Dnia Języków Obcych, które odbyły się 26 września 2017 r. w ZSZ im. S. Petöfi w Ostródzie, stały się okazją do sprawdzenia swojej wiedzy ze znajomości języka obcego, kultury, geografii czy historii krajów anglojęzycznych oraz angielskiego rynku muzycznego. Testowanie wiedzy i umiejętności odbywało się w formie konkursowej z nagrodami zapewniając tym liczny w nim udział uczniów.

To znakomita okoliczność, by poszerzyć swoje horyzonty kulturowe, a także sprawdzić swój poziom wiedzy na tle innych uczniów. Dla tych, którzy w tym roku nie zdecydowali się na wzięcie udziału w rywalizacji, na terenie całej szkoły czekały ulotki z próbką angielskiego humoru. EDJO zorganizowały Iwona Sikorska, Magdalena Nowogrodzka-Low, Iwona Janiszewska, Dorota Bogusławska, Aleksandra Masiul, Aleksandra Cichocka.
W konkursach wyłoniono 15 finalistów, którzy zostali nagrodzeni przez dyrektora Henryka Rybackiego nagrodami, które ufundowała Rada Rodziców oraz nauczycielki języka angielskiego.

Data: 8.10.2017 r.
Tekst: Iwona Sikorska
Adjustacja: H. Kropidłowski
Foto: Magdalena Nowogrodzka- Low, Iwona Janiszewska, Dorota Bogusławska, Aleksandra Masiul, Aleksandra Cichocka.