sciezka2_copy statek_przy_molo_copy panorama_copy porownanie_copy

Laureaci konkursówObchody Europejskiego Dnia Języków Obcych, które odbyły się 26 września 2017 r. w ZSZ im. S. Petöfi w Ostródzie, stały się okazją do sprawdzenia swojej wiedzy ze znajomości języka obcego, kultury, geografii czy historii krajów anglojęzycznych oraz angielskiego rynku muzycznego. Testowanie wiedzy i umiejętności odbywało się w formie konkursowej z nagrodami zapewniając tym liczny w nim udział uczniów.

 
 
 
To znakomita okoliczność, by poszerzyć swoje horyzonty kulturowe, a także sprawdzić swój poziom wiedzy na tle innych uczniów. Dla tych, którzy w tym roku nie zdecydowali się na wzięcie udziału w rywalizacji, na terenie całej szkoły czekały ulotki z próbką angielskiego humoru. EDJO zorganizowały Iwona Sikorska, Magdalena Nowogrodzka-Low, Iwona Janiszewska, Dorota Bogusławska, Aleksandra Masiul, Aleksandra Cichocka.
W konkursach wyłoniono 15 finalistów, którzy zostali nagrodzeni przez dyrektora Henryka Rybackiego nagrodami, które ufundowała Rada Rodziców oraz nauczycielki języka angielskiego.
 
Data: 8.10.2017 r.
Tekst: Iwona Sikorska
Adjustacja: H. Kropidłowski
Foto: Magdalena Nowogrodzka- Low, Iwona Janiszewska, Dorota Bogusławska, Aleksandra Masiul, Aleksandra Cichocka.

Oświata link

Poznaj Powiat

Struktura administracyjna
Obszar i położenie
Herb i flaga
Powiat Turystyczny
Powiat w fotografii
Materiały filmowe
Rys historyczny
Baza noclegowa

linkuje cały box

Rozwój lokalny

Perspektywa finansowa 2014-2020
Zrealizowane projekty 2007-2013
Dokumenty strategiczne

Strefa interesanta link

Strefa Interesanta

Powiatowy Rzecznik Konsumetów
PCPR
Powiatowy Urząd Pracy
Konsultacje Społeczne
Poradnik Interesanta

 bip logo 2

Powiat społecznościowy

Dołącz do nas i Ty!

logo ranking 2015

  zwiazek powiatow

WARMIA

zlot

szesnastka

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. RODO Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Szanowni Państwo,
Informujemy, że Starostwo Powiatowe w Ostródzie na swoich stronach internetowych i społecznościowych oraz w drukowanych publikatorach umieszcza zdjęcia oraz materiały filmowe, dokumentujące różnego rodzaju imprezy i wydarzenia publiczne, kulturalne, sportowe, rekreacyjne, społeczne itp., dotyczące realizacji przez Powiat Ostródzki jego zadań i projektów, na których uwidaczniane są wizerunki osób uczestniczących w takich wydarzeniach.
Z uwagi na obowiązujące przepisy o ochronie danych osobowych i spoczywający na Starostwie Powiatowym w Ostródzie (jako administratorze przetwarzającym dane osobowe obejmujące wizerunek osób fizycznych) obowiązek przetwarzania takich danych osobowych zgodnie z prawem, informujemy, że przysługuje Państwu prawo zwrócenia się do administratora z żądaniem usunięcia każdego materiału, na którym został utrwalony Państwa wizerunek lub jego zmodyfikowania w kierunku uniemożliwiającym Państwa identyfikację, jeżeli nie wyrażacie Państwo zgody na jego przetwarzanie i przechowywanie. Z żądaniem takim możecie Państwo zwrócić się listownie lub drogą elektroniczną na adresy powszechnie dostępne na stronach internetowych Starostwa Powiatowego w Ostródzie.