sciezka2_copy statek_przy_molo_copy panorama_copy porownanie_copy

przemwienie starosty ostrdzkiego13 października obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej . Na uroczystym apelu w Zespole Szkół Zawodowych im. Sandora Petöfi spotkali się nauczyciele, zaproszeni goście, uczniowie oraz pracownicy administracji.

W pierwszej części uroczystości głos zabrał dyrektor Henryk Rybacki, który podziękował wszystkim zgromadzonym za wysiłek włożony w edukację, podkreślił jej wartość oraz złożył życzenia wytrwałości w wykonywaniu obowiązków. Następnie odczytał listy z życzeniami od Kuratora Oświaty i Przewodniczącej Rady Rodziców. Do życzeń przyłączyli się zaproszeni goście: Starosta Ostródzki Andrzej Wiczkowski, Komendant Wojskowej Komendy Uzupełnień w Ostródzie ppłk Adam Basak oraz I-szy zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Ostródzie kom. Krzysztof Bilicki. W swych wypowiedziach podkreślili znaczenie nauki i nauczycieli w życiu każdego człowieka. Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Natalia Jaszczołt w imieniu całej społeczności uczniowskiej złożyła życzenia pedagogom. W dalszej części spotkania dyrektor Henryk Rybacki odczytał nazwiska nauczycieli wyróżnionych i wręczył nagrody pedagogom szczególnie zaangażowanym w rozwój placówki oraz pracownikom administracji i obsługi. Następnie nagrodził uczniów, którzy wyróżnili się wysokimi wynikami w nauce oraz osiągnięciami sportowymi .
 
1
1
1

Data: 17.10.2017 r.
Tekst: Agata Bołba
Foto: Ewa Trzebiatowska- Maciejko

 

Oświata link

Poznaj Powiat

Struktura administracyjna
Obszar i położenie
Herb i flaga
Powiat Turystyczny
Powiat w fotografii
Materiały filmowe
Rys historyczny
Baza noclegowa

linkuje cały box

Rozwój lokalny

Perspektywa finansowa 2014-2020
Zrealizowane projekty 2007-2013
Dokumenty strategiczne

Strefa interesanta link

Strefa Interesanta

Powiatowy Rzecznik Konsumetów
PCPR
Powiatowy Urząd Pracy
Konsultacje Społeczne
Poradnik Interesanta

 bip logo 2

Powiat społecznościowy

Dołącz do nas i Ty!

logo ranking 2015

  zwiazek powiatow

WARMIA

zlot

szesnastka

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. RODO Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Szanowni Państwo,
Informujemy, że Starostwo Powiatowe w Ostródzie na swoich stronach internetowych i społecznościowych oraz w drukowanych publikatorach umieszcza zdjęcia oraz materiały filmowe, dokumentujące różnego rodzaju imprezy i wydarzenia publiczne, kulturalne, sportowe, rekreacyjne, społeczne itp., dotyczące realizacji przez Powiat Ostródzki jego zadań i projektów, na których uwidaczniane są wizerunki osób uczestniczących w takich wydarzeniach.
Z uwagi na obowiązujące przepisy o ochronie danych osobowych i spoczywający na Starostwie Powiatowym w Ostródzie (jako administratorze przetwarzającym dane osobowe obejmujące wizerunek osób fizycznych) obowiązek przetwarzania takich danych osobowych zgodnie z prawem, informujemy, że przysługuje Państwu prawo zwrócenia się do administratora z żądaniem usunięcia każdego materiału, na którym został utrwalony Państwa wizerunek lub jego zmodyfikowania w kierunku uniemożliwiającym Państwa identyfikację, jeżeli nie wyrażacie Państwo zgody na jego przetwarzanie i przechowywanie. Z żądaniem takim możecie Państwo zwrócić się listownie lub drogą elektroniczną na adresy powszechnie dostępne na stronach internetowych Starostwa Powiatowego w Ostródzie.