sciezka2_copy statek_przy_molo_copy panorama_copy porownanie_copy

duet z olsztyna19 października 2017 r. w sali reprezentacyjnej ostródzkiego zamku, odbył się VII Wojewódzki Konkurs Piosenki Religijnej ,,Śpiewamy Panu’’. Organizatorem imprezy był Zespół Placówek Szkolno – Wychowawczo - Rewalidacyjnych w Ostródzie.

 
 
 
 
 
Na scenie zaprezentowali się uczniowie z 9 specjalnych ośrodków województwa warmińsko-mazurskiego: Bartoszyc, Elbląga, Olsztyna, Działdowa, Kruz, Ostródy, Giżycka i Żardenik.
W części konkursowej artyści wykonali 13 piosenek. Ich zmagania oceniło jury, wyłaniając zwycięzców w kategoriach solista i zespół.
Laureatami konkursu w kategorii solista zostali:
• I miejsce - Marlena Józefowicz - OREW w Ostródzie
• II miejsce - Marlena Borzyńska - SOSW nr 1 w Elblągu
• III miejsce - Nikola Woźniak - PSKOEW w Kruzach
Laureatami konkursu w kategorii solista zostali:
• I miejsce zespół ,,Teraz My’’ - OREW w Działdowie
• II miejsce - ZPSWR w Ostródzie
• III miejsce – Szkoła Podstawowa przy SOSW w Bartoszycach
Ponadto jury przyznało wyróżnienie dla zespołu z Niepublicznego Przedszkola Specjalnego OREWIACZEK w Ostródzie oraz dla Zespołu Placówek Edukacyjnych w Olsztynie.
Uroczystość uświetnił występ artystyczny przygotowany przez Grupę Teatralną „Trójeczka” oraz występ zespołu tanecznego ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II w Ostródzie.
 
1
1
1
1
1
 
Tekst: Katarzyna Kopka, Wanda Krasula
Zdjęcia : Magdalena Miller
 

Oświata link

Poznaj Powiat

Struktura administracyjna
Obszar i położenie
Herb i flaga
Powiat Turystyczny
Powiat w fotografii
Materiały filmowe
Rys historyczny
Baza noclegowa

linkuje cały box

Rozwój lokalny

Perspektywa finansowa 2014-2020
Zrealizowane projekty 2007-2013
Dokumenty strategiczne

Strefa interesanta link

Strefa Interesanta

Powiatowy Rzecznik Konsumetów
PCPR
Powiatowy Urząd Pracy
Konsultacje Społeczne
Poradnik Interesanta

 bip logo 2

Powiat społecznościowy

Dołącz do nas i Ty!

logo ranking 2015

  zwiazek powiatow

WARMIA

zlot

szesnastka

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. RODO Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Szanowni Państwo,
Informujemy, że Starostwo Powiatowe w Ostródzie na swoich stronach internetowych i społecznościowych oraz w drukowanych publikatorach umieszcza zdjęcia oraz materiały filmowe, dokumentujące różnego rodzaju imprezy i wydarzenia publiczne, kulturalne, sportowe, rekreacyjne, społeczne itp., dotyczące realizacji przez Powiat Ostródzki jego zadań i projektów, na których uwidaczniane są wizerunki osób uczestniczących w takich wydarzeniach.
Z uwagi na obowiązujące przepisy o ochronie danych osobowych i spoczywający na Starostwie Powiatowym w Ostródzie (jako administratorze przetwarzającym dane osobowe obejmujące wizerunek osób fizycznych) obowiązek przetwarzania takich danych osobowych zgodnie z prawem, informujemy, że przysługuje Państwu prawo zwrócenia się do administratora z żądaniem usunięcia każdego materiału, na którym został utrwalony Państwa wizerunek lub jego zmodyfikowania w kierunku uniemożliwiającym Państwa identyfikację, jeżeli nie wyrażacie Państwo zgody na jego przetwarzanie i przechowywanie. Z żądaniem takim możecie Państwo zwrócić się listownie lub drogą elektroniczną na adresy powszechnie dostępne na stronach internetowych Starostwa Powiatowego w Ostródzie.